יעוץ אירגוני אימון אישי לעסקים
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

עולם העסקים הוא עולם מורכב ולפעמים מאיים. זהו עולם מאוד תחרותי, מאוד תזזיתי, עולם שבו לפעמים אסור לטעות ואסור למצמץ. לא פלא, אם כן, שאנשים רבים חשים שקשה להם להתמודד עם העולם והוא מעיק עליהם. אך אנשים אלו הם חלק בלתי נפרד מעולם העסקים ולכן חשוב להם להצליח ולהתגבר על המכשולים שעולם זה מציב בפניהם. לאנשים אלו מומלץ לפנות לתהליך של אימון אישי לעסקים.

מהו אימון אישי לעסקים

תהליך אימון עסקי מתמקד ההן באדם והן בעסק עצמו. המטרה היא שהלקוח, בדרך כלל מנהל, מסוגל במהלך האימון להסתכל על עצמו כמכלול רב פנים – בעזרת המאמן כמובן. כשאנחנו נמצאים בתוך העבודה, קשה לנו לפעמים להסתכל מבחוץ ולראות את התמונה הגדולה, ולחשוב מחוץ לקופסה. בנוסף, קשה לנו להסתכל על עצמנו בעין ביקורתית ולהבין איפה אנחנו עשויים לטעות ומה כדאי לנו לשפר. לכן עבודת האימון האישי לעסקים עוזרת כל כך – כי היא מאפשרת, בעזרת הליווי של מאמן אישי, להסתכל בצורה ביקורתית אך בונה, תוך תחושת בטחון שתמיד אפשר להשתפר.

מה לומדים במהלך אימון אישי לעסקים

אנשים הפונים לאמון אישי לעסקים מצליחים ללמוד מהם הדפוסים המנחים את עבודתם. דפוסים אלו יכולים להיות דפוסים מצליחים ודפוסים בעייתיים. דפוסים קשה מאוד לזהות אך ברגע שמצליחים לאפיין אותם, ולהחליט אם הם טובים או לא – אפשר להתחיל לעבוד. הלקוח עובד, יחד עם המאמן האישי, על חיזוק הדפוסים הטובים והבנה של מה הופך אותם לטובים. במקביל, הם עובדים על החלשת הדפוסים הבעייתיים עד שהם לא קיימים יותר, וכך מצליח הלקוח לשפר את תפקודו העסקי בצורה יעילה מאוד.

למי מתאים אימון אישי לעסקים

תהליך האימון לעסקים מתאים בעצם לכל איש עסקים שחושב שהוא יכול להשתפר בעבודתו. בין אם מדובר במנהל זוטר, מנהל בכיר או אדם אשר עושה את צעדיו הראשונים שעולם העסקי – ניתן לעזור לו בתהליכי אימון המיועדים לאנשי עסקים. בעזרת אימון לעסקים יכול הלקוח למצוא פתרונות יעילים, מהירים וחשובים מאוד אשר אותם הוא ייקח לעתיד להמשך העבודה שלו, גם שנים לאחר שהתהליך מסתיים.

 
יש לכם שאלות על אימון אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים