יעוץ אירגוני אימון אישי
 
      פיתוח מנהלים
 
הדרך להצלחה
 
אנשים רבים היו רוצים להצליח בחיים, בתחומים שונים, אם בעבודה, בהקמת משפחה או בתחומים אחרים. אולם, אנשים רבים מוצאים את עצמם מדשדשים מאחור, מתקשים להתקדם ולהתרומם מן המקום הנמוך בו הם נמצאים. אנשים אלו חשים כי הם אינם שווים, כי אינם מוצלחים מספיק וכי אינם מסוגלים להצליח. ישנם אנשים שאף מגדירים את עצמם באופן כללי ככישלון. אולם, יותר ויותר אנשים מבינים כיום" כי המחשבות הללו הן אלו אשר דוחפות את האדם למטה, עוד יותר מן הכישלונות האובייקטיבים. אנשים אלו מחפשים ללמוד מהי הדרך הנכונה להצליח בה.
 
אימון אישי
 
אימון אישי
 מסייע לאנשים רבים מאד להתרומם מן המקום בו הם מצויים ולהמריא כלפי מעלה, להצליח בכל דבר שבו הם מעוניינים, החל ממטרות קטנות מאד ועד למטרות גדולות ומורכבות. אימון אישי אינו מלמד עסקים, ולא שיטות שיווק. אימון אישי פשוט מסייע לכל אדם למצוא בתוך עצמו את הכוחות להצליח ולהתקדם. אימון אישי מפתח את הביטחון העצמי של האדם, ואת האמונה שלו ביכולותיו. במהלך סדנאות של אימון אישי מנחים את האדם להציב לעצמו מטרה ריאלית כלשהי אליה הוא שואף להגיע, בכל תחום שהוא אשר חשוב לו. לאחר מכן, לומד האדם במסגרת אמון אישי כיצד להאמין באמת ביכולת שלו להגיע לאותה מטרה, וכיצד לקדם את עצמו לעבר המטרה מבחינה נפשית ורגשית, וכתוצאה מכך גם מבחינה מעשית. באימון אישי לומד האדם כיצד לצאת מאזור הנוחות המוכר שלו, כיצד להתנער מן העצלות, ולהתקדם לעבר מטרות אשר חשובות לו בחייו.
 
הצלחות של אימון אישי
 
התחום של אימון אישי נעשה נפוץ מאד בעשור האחרון, ולא בכדי. אנשים רבים מדווחים כי לאחר אימון אישי הם חשו חזקים יותר, בטוחים יותר בעצמם, ואף הקרינו זאת כלפי חוץ, כך שגם אנשים אחרים הכירו ביכולותיהם. אנשים רבים מספרים גם על הצלחות מעשיות בעקבות האימון האישי, בתחומים כמו קריירה, חברה, משפחה, זוגיות ועוד. אימון אישי מתאים לא רק למבוגרים, אלא גם לילדים, ומסייע מאד לילדים בעלי קשיים חברתיים מסוגים שונים, לילדים בישנים מאד וכדומה.
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים