יעוץ אירגוני אימון אישי
 
      פיתוח מנהלים
 

אימון אישי

מרגישים תקועים ?
מחפשים נתיבים חדשים לצמיחה אישית ומקצועית ?
רוצים להגשים את הפוטנציאל שלכם אך לא יודעים איך ואיכן להתחיל ?
חושבים שהמסרים שלכם לא עוברים בצורה נכונה ויוצרים ויכוחים מיותרים?
אם אלו מקצת מהשאלות המעסיקות אתכם והחלטתם לעשות שינוי, אימון אישי הוא אמצעי שיסייע לכם להגשים את מטרותיכם באופן היעיל והמהיר ביותר. אני מזמינה אתכם לקחת יוזמה ולהתחיל בתהליך אימון אישי במטרה ליצירת פריצות דרך משמעויותיות בחיים האישיים ובעולם העבודה.
בברכה, דורית קיי

אימון אישי - Coaching
 התקשרו ל: 052-6752058 או לחצו כאן וצרו קשר בטופס באתר
אימון אישי בשיטת D. Coaching

אימון אישי בשיטת D. Coaching

ההתחלה כרוכה ב-3 שלבים פשוטים:

מוכנים ?
תהליך אימון אישי הוא תהליך של שינוי – שינוי בחיים האישיים או המקצועיים, שינוי בחיי הזוגיות ועוד. אז לפני שמתחילים בתהליך האימון שאלו את עצמכם מה בדיוק אתם רוצים לשנות. אל תחששו, מותר להסס, לפחד וגם לא לדעת. הדבר העיקרי הוא ההחלטה לשנות – החלטה לגשת לתהליך האימון במטרה להביא לשיפור משמעותי בתחומים שונים של חייכם.

היכונו ...
החלטתם לשאתם מוכנים לתהליך אימון אישי אבל רוצים לבחון שוב את הדברים לפני שיוצאים לדרך?
אין שום בעיה. אני מזמינה אתכם להיכנס לשאלון הבא ולבדוק את מידת המוכנות שלכם לשינוי... לחץ כאן לשאלון.

צאו !
יצירת קשר עם המאמן צעד ראשון בתהליך אימון אישי. שימו לב, זהו אינו צעד פורמאלי בלבד. יצירת קשר זו היא צעד ראשון מעשי, מאתגר וסמלי. עצם המעשה הוא בגדר אמירה לעצמך ולעולם – אמירה חד משמעית והיא: "אני מתכוון ליזום שינוי חיובי בחיי. לא רק בדיבורים אלא גם במעשים".

צרו קשר עכשוי !
 
אימון אישי - לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

אתר D.Coaching מזמין אותך להצטרף ללקוחות פרטים ועסקיים רבים שעשו שינוי בחייהם!
צרו קשר עכשיו ותהנו מלווי, יעוץ והדרכה אישיים של דורית קיי, מאמנת אישית מוסמכת ובעל ניסיון של שנים. כלקוחות אישים או עסקיים תזכו להתאמת שיטת העבודה במיוחד לצרכים האישיים שלכם . הקשר בינינו אינו מתחיל ומסתיים רק במפגשים , אלא, אני כאן בשבילכם במהלך כל תקופת ההתקשרות בינינו .אני רואה בתהליך של אימון אישי ואימון עסקי מחויבות הדדית - המחויבות שלכם לתהליך ומחויבות שלי אליכם כגורם מקצועי, מסייע, מדרבן ועוזר לכם למזער את הפער בין הרצוי למצוי בחיים שלכם או בחיי העסק והארגון שלכם. 

לקוחות מספרים:
"נהניתי ולמדתי מכל רגע שהייה עמך,ואין לי ספק שדמותך תופיע לי לאורך זמן. והעיקר,שלא נפסיק לצחוק ולחייך כי כמו שנסתכל על העולם,כך נראה אותו. ושוב תודה על הכול... "
שימי גורש, בנק דיסקונט

"רצינו להודות לך מקרב לב על העבודה הפרטנית של אימון אישי שעשית עם הסטודנטיות המשתתפות ב"תוכנית להגברת הנגישות להשכלה גבוהה ליוצאי העדה האתיופית..."
נירית פרומרמן, רכזת אקדמייה, חברת "סטארטאפ"

"באמצעות העבודה איתך השגתי הכרה בעצמי, ביכולותיי ובהישגיי עד כה..."
ז. , הרצליה

"האימון עבורי היה מסע גילוי עצמי. זו הייתה חוויה מעצימה ואני כל כך שמחה שחוויתי אותה. השגתי את האפשרות לחלום..."
ר. ראשל"צ

"אני יכול לומר בביטחון מלא, שכל מי שרוצה להתחיל דרך חדשה ומעוניין להתחיל להניע את עצמו קדימה - שיתחיל אצל דורית..."
ש. חולון

המלצות נוספות >>
אימון אישי - צעד ראשון

אימון אישי - הצעד הראשון

אימון אישי מתחיל בפגישה אישית עם המאמן.
בשיחה ראשונה נבדוק יחד מהו מסלול האימון המתאים ביותר עבורכם בהתאם ליעדים שתרצו להשיג. בהמשך, במהלך תהליך האימון שהותאם במיוחד עבורכם, נגדיר ונעבור על פני ''אבני הדרך'' שיובילו אותנו ליעד. במהלך המסע נזהה ונעלים את הגורמים המעקבים שמנעו מכם עד כה להגשים את חזונכם.
מרגע זה והילך תהיו חופשיים להפוך את המצוי לרצוי!

אימון אישי - רוצים לדעת עוד

אימון אישי - רוצים לדעת עוד?

מתעניינים בעולם ה-Coaching ? זקוקים לכלים מעשיים לצמיחה אישי ומקצועית?
אתם מוזמנים להצטרף חינם לחברי האתר וליהנות ממאמרים וכלים מעשיים לצמיחה אישית וניהולית שלכם.

הרשמו עכשיו !
אימון אישי - מהו

אימון אישי - מהו ?

אימון אישי הוא אמצעי יעיל וקצר שמאפשר לנו להתקדם לתוצאות רצויות עבורנו ולמזער את הפער הקיים בין הרצוי למצוי.

אימון אישי - הנחת היסוד

נקודת המוצא של תהליך האימון היא: פרואקטיביות. אימון אישי מתבסס על עקרון לפי יש לנו אחריות על תגובותינו לאירועים המתרחשים בחיינו, כאשר התגובה לסיטואציה היא יכולת נרכשת. והדגש הינו על המילה - "נרכשת". בעזרת ''כלי העבודה'' המתאימים ותהליך אימון אישי נכון תוכלו גם אתם לקחת את השליטה על החיים חזרה לידיכם, או במילים אחרות: להפוך למנהיגים של עצמכם. וזה עובד!!

מה יאפשר לי תהליך של אימון אישי?

• התנהלות אישית יעילה .
ניהול זמן אפקטיבי.
אסרטיביות
כלים לניהול משברים.
• ניהול מצבים. אנו מנהלים את הנסיבות ולא הנסיבות אותנו.

 
אימון אישי - תחומי השפעה

אימון אישי - תחומי השפעה

אימון אישי לקריירה

אם נמאס לכם להמתין לזמן המתאים , אם אתם מרגשים שחוקים במקום העבודה, או שאתם מרגישים שמגיע לכם לטפס בסולם הדרגות,אימון אישי לקריירה יסיע בידכם להביא לידי ביטוי את הפוטנציאל שבכם ,ולהגשים חלום. במהלך אימון אישי לקריירה ניתן לשלב גם מפגשים של הכנה לראיונות עבודה, ועבודה על קורות החיים. אימון אישי לקריירה יסייע לכם להפוך את החלום התעסוקתי למציאות. יחדיו נבנה תוכנית פעולה שתסייע לכם להגיע למקום שאליו אתם חפצים להגיע.

אימון אישי לראיון עבודה

אימון אישי לראיון עבודה הוא אימון ממוקד שמטרתו העיקרית היא לאפשר למועמד להתנהל בראיון בצורה הטובה ביותר עבורו. בתהליך של אימון אישי להכנה לראיון אישי נתמקד בתקשורת הבינאישית של המועמד, שפת הגוף שלו, והמסרים שנכון עבור המועמד להעביר.
קרא עוד על: ראיון עבודה

אימון מנהלים

לווי, יעוץ והדרכה למנהל ולצוות שלו מעניק כלים מעולם ה-Coaching לשיפור האפקטיביות במקום העבודה,לווי תהליכים פנים ארגונים ,וניהול קשרי עבודה פרודוקטיביים. באמצעות אימון אישי ,יוכל המנהל להשתחרר מהרגלים בולמים ולהשתחרר מדפוסי התנהלות בולמים. המנהל זוכה למערכת תמיכה בין המפגשים על מנת שיוכל לתרגל בהצלחה דפוסי הצלחה של מנהיגות עצמית.
קרא עוד על: פיתוח מנהלים

אימון למנהיגות עצמית

אימון אישי לטיפוח מנהיגות עצמית מתמקד ברכישת הרגלים של מנצחים. בתהליך זה נתמקד ברכישת הרגלים של ניהול עצמי וניהול אחרים.,נלמד להגדיר במדויק את היעדים שיקדמו אותנו וכיצד להשיגם. נשתמש בכלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית שיסייעו בידנו ליצור את המציאות המתאימה לנו ונאמץ חשיבה חיובית כדרך חיים.
קרא עוד על: מנהיגות

אימון אישי לתקשורת בינאישית

לתקשורת שלנו עם עצמנו ועם העולם ,חשיבות והשפעה רבה על אופן התנהגותינו. אימון אישי לשיפור התקשורת הבינאישית שלנו יתמקד באיתור חסמי התקשורת שלנו, מציאת דרכים חלופיות ,שיאפשרו לנו לבנות תקשורת בינאישית מקדמת בחיים ובעולם העבודה. התוצאה - השגת מסרים בדרך נעימה ולא של וכחנות. תהליך של אימון אישי הוא תהליך המערב עבודת צוות שלי ושלך.עבודת צוות שמטרתו משותפת-לנצח!
קרא עוד על: תקשורת בינאישית

 

אימון אישי - שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

מה בין אימון אישי , טיפול פסיכולוגי ,יעוץ והדרכה?

המשותף לאימון אישי,טיפול פסיכולוגי ויעוץ שהם נותנות מענה שונה לצרכים של המתאמן. בעוד שבתהליך של אימון אישי מתקיימת שותפות בין המאמן ללקוח, בשיטות האחרות המומחה הוא בעל המומחיות בהתייחסות לדילמה של הלקוח. באימון אישי הלקוח הוא המומחה לחייו ועל כן , בתהליך זה האתגר של המאמן האישי הוא להוציא את התוצאות מהמתאמן ולא לספק לו תשובת והנחיות כיצד לפעול.

האם כל אחד צריך אימון אישי?

ממש לא. אימון אישי יתאים רק למי שמוכן לקבל על עצמו אחריות לחולל שינוי מהותי בחיים שלו. לקוח מתאמן שמרגיש שהוא תקוע בתחומי החיים השונים כגון קריירה,
זוגיות ,משפחה וכו''. אימון אישי יסייע לו בהגדרת החזון שלו, ובהרכבת תוכנית הפעולה שלו להשגתה.

האם כל אחד מתאים לתהליך של אימון אישי?

אימון אישי מתאים לאנשים שמכוונים לעתיד ואינם שקועים בשאלה של למה. אנשים שמציבים לעצמם יעדים עתידים הם לקוחות מתאימים לאימון אישי.

מי הוא מאמן אישי מתאים לי?

מאמן אישי כמו כל מומחה רצוי שיהיה בעל השכלה וניסיון בתחום. שני גופים מרכזים כגון איק"א ולשכת המאמנים קבעו קריטריונים למי הוא מאמן אישי מתאים. מומלץ לקיים עם המאמן המועמד ולהתרשם מכישוריו ,ניסיונו והכשרתו.

מהו אימון אישי וNLP ?

שיטת NLP היא סט טכניקות ומויומנויות שמסייעות לנו להתמודד עם קשיים רגשיים. מאמן אישי שהוא גם טפל בNLP יעשה שילוב של טכניקות אלו יחדיו וישתמש בכלים של חשיבה תוצאתית ועולפ הNLP ע מנת לתת מענה מדויק ללקוח.

כמה זמן אורך תהליך של אימון אישי?

אימון אישי הוא תהליך . אורך התהליך מותאם אישית ללקוח. על פי רוב אנו מדברים על כ12 מפגשים בתדירות קבועה. במהלך פגישת ההיכרות המתאמן חותם על הסכם אימון עם המאמן האישי ובו מתקבלות החלטות על תעריף, מספר המפגשים ונושאים נוספים שעולים בשיחה.

מה ההבדל בין אימון אישי לאימון עסקי?

ההבדל הוא בהדגשים.המוקד באימון אישי הוא החיים הפרטיים של הלקוח המתאמן. הדגש באימון עסקי הוא על העסק עצמו ואופן הניהול שלו.

יעוץ אירגוני

אימון אישי לחיים

אימון אישי לחיים - לצמצם את הפער בין הרצוי למצוי. תהליך אימון אישי לחיים הוא תהליך של איתור יעדים (אישיים, עסקיים ועוד) ובמקביל איתור והסרת חסמים שמונעים הגעה ליעד. אימון אישי לחיים - התחל בשינוי.
 
יעוץ אירגוני

אימון אישי - מאמרים

אימון אישי - מאמרים. תהליך אימון אישי נועד למפות את הגורמים המעכבים בחיינו ולעזור לנו לצמצם את הפער בין הרצוי למצוי. כאן תמצאו מידע על תהליך אימון אישי, כיצד מתרחש, במה מועיל, אילו תוצאות יוצר ועוד.
 
יעוץ אירגוני

אימון עסקי - מאמרים

אימון עסקי - מאמרים. תהליך אימון עסקי לוקח את עקרונות ה-Coaching ומיישם אותם על עולם העסקים תוך שהוא מתמד בצמיחה כלכלית לצד הצמיחה האישית. אימון עסקי מועיל לבעל עסק ולמנהל, לראש צוות וגם לעובד בחברה.
 
יעוץ אירגוני

אימון אישי - לקוחות מספרים

לקוחות מספרים - אימון אישי. מכתבי לקוחות שעברו אצלנו תהליך אימון אישי. אימון אישי, איך נראה התהליך דרך עיניי ההלקוח...
 
יעוץ אירגוני

אימון אישי - מידע נוסף

שנים האחרונות נשאלת השאלה מדוע תהליך אימון אישי הפך להיות פופולארי כל כך בקרב ציבור כה רחב? ובכן, לכל אחד מאיתנו יש חלומות, מטרות ושאיפות. הדרך להגיע אל כל אלו יכולה להיות מסובכת וקשה ועל כן רבים מתיי
 
יעוץ אירגוני

אימון אישי בצפון

אימון אישי בצפון: מחפשים מאמן אישי בצפון, בקרבת מגוריכם? אתר D.Coaching מציע לכם תהליך אימון אישי בצפון הארץ. פרטים בפנים.
 
יעוץ אירגוני

אימון אישי בשרון

אימון אישי בשרון עם דורית קיי. אימון אישי אפקטיבי עם מאמנת אישית מוכרת ומוסמכת. אימון אישי בשרון באתר D.Coaching. תתרשמו בעצמכם.
 
יעוץ אירגוני

אימון אישי בתל אביב

אימון אישי בתל אביב עם דורית קיי. אימון אישי אפקטיבי עם מאמנת אישית מוכרת ומוסמכת. תתרשמו בעצמכם.
 
יעוץ אירגוני

אימון אישי במרכז

אימון אישי במרכז: מחפשים מאמן אישי באזור המרכז, בקרבת מגוריכם? אתר D.Coaching מציע לכם תהליך אימון אישי במרכז הארץ. פרטים בפנים.
 
יעוץ אירגוני

אימון אישי ועסקי

בסביבות עבודה רבות, העובדים שמשקיעים ממיטב כשרונם, מרצם וזמנם עדים לא אחת לתופעה שבה דוקא הקולגות שלהם הם אלו המשמשים כחביבי המנהל, והם אלו שלעתים נמצאים ראויים לקידום
 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים