יעוץ אירגוני אימון לקריירה
 
      פיתוח מנהלים
 
אימון לקריירה
 
אימון אישי
 
אימון אישי הוא תחום אשר סוחף אחריו אנשים רבים בעשור האחרון, הן בלימוד של התחום והן בפניה לסיוע שלו. אימון אישי מסייע לכל אדם לגלות בתוך עצמו את הכוחות הייחודיים שלו, אשר יכולים להוביל אותו להצלחה בכל התחומים. אימון אישי מפתח את הביטחון העצמי, ומסייע לאדם לצאת מן השגרה שלו ולהתקדם לקראת מטרות חשובות שונות שהוא מציב לעצמו, בכל תחומי החיים.
 
הצלחה בקריירה
 
תחום אחד שבו מעוניינים רוב האנשים בעולם להצליח ולהתקדם בו, הוא הקריירה. כל אדם כמעט מעוניין למצוא לעצמו תחום שבו הוא מוכשר ומקצועי, ולפתח בו קריירה משגשגת, שתניב לו רווחים כלכליים כמו גם סיפוק אישי ותחושה של הצלחה. קריירה מצליחה ממלאה את האדם בסיפוק ובביטחון עצמי, ועשויה להשליך באופן חיובי על כל תחומי החיים. לכן, הצלחה בקריירה היא אחת השאיפות הגדולות ביותר של אנשים רבים. אולם למרות זאת, לא רבים הם האנשים שאכן מצליחים בקלות לפתח קריירה מצליחה. אנשים תולים את הכישלונות שלהם בדברים רבים, כמו המצב הכלכלי הגרוע בשוק, חוסר ביקוש לתחום העיסוק שלהם, ואף חוסר מקצועיות בתחום. אולם, רוב האנשים היו יכולים להתגבר על המכשולים הללו בקלות, משום שרובם הם מכשולים פסיכולוגיים בעיקרם, שנובעים מביטחון עצמי נמוך או מפחד מכישלון.
 
אימון לקריירה
 
אימון לקריירה הוא למעשה אימון אישי מכוון לעסקים. אימון לקריירה מסייע לאדם להכיר ביכולות שלו, ובמקביל גם בחולשות שלו, אשר דורשות חיזוק מעשי. כאשר האדם מכיר ביכולותיו באמת, הוא מפתח ביטחון עצמי וחוזק נפשי, אשר מאפשרים לו להתקדם בקריירה שלו. אנשים רבים נוטים להציב לעצמם מטרות לא ריאליות, וליפול ברוחם כאשר הם נכשלים בדרך למטרות הללו. אימון לקריירה מסייע לאדם להכיר בכוחותיו באופן ריאלי, להציב מטרות ריאליות ולהתקדם אליהן בביטחון. כך יכול האדם לבנות באופן נכון את ביטחונו העצמי ואת ההכרה שלו ביכולות האמיתיות שלו. באופן כזה, יכול כל אחד להתגבר על הקשיים השונים הקיימים בשוק, ולבנות קריירה מצליחה, בפרק זמן הגיוני, אשר יוודא שהקריירה תישאר חזקה גם כעבור שנים.
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים