יעוץ אירגוני אימון עסקי
 
      פיתוח מנהלים
 
אימון עסקי
 
ניהול עסקים
 
ניהול עסקים הוא תחום קשה ומורכב, כידוע לכל מנהל עסק. אין זה משנה במה עוסק העסק, הניהול שלו דורש עיסוק בפרטים רבים, גדולים וקטנים, בעשרות תחומים שונים, החל מניהול העובדים והאצלת סמכויות, דרך פרסום ושיווק של העסק ועד קשר עם ספקים שונים עבור ציוד מכל הסוגים. ניהול העסק בצורה נכונה דורש מאמצים רבים, ידע וחשיבה הגיונית, על מנת להוביל את העסק באופן שירוויח כמה שיותר, וכמובן לא יגיע להפסדים. בנוסף, ניהול עסק דורש גם כישורים בינאישיים, על מנת ליצור אווירה טובה, נעימה ויעילה בעסק.
 
אימון עסקי
 
מנהלי עסקים רבים מתקשים בניהול העסק באופן תקין לאורך זמן. גם מנהלים אשר העלו עסק והביאו אותו למקום טוב ויעיל, עלולים להרגיש בשלב מסוים כי העסק "נשמט מבין אצבעותיהם", כי הוא מתחיל להידרדר לקשיים, וכי הם אינם מצליחים להשתלט עליו בצורה טובה. אחת הדרכים לסייע לבעלי עסקים הסובלים מן הקושי הזה, היא אימון עסקי. אימון עסקי הוא תחום שמתבסס על אימון אישי. אימון אישי נועד לחזק את הביטחון העצמי של האדם, לדחוף אותו לקראת המטרות שהוא מציב לעצמו ולהעניק לו כוחות להאמין בעצמו ולהתקדם. אימון עסקי, הוא למעשה אימון אישי המיועד למנהלי עסקים, ובעצמם אימון אישי אשר מכוון באופן מיוחד לעסק. אימון עסקי מסייע למנהל לסמוך על עצמו, להכיר בכוחותיו וביכולותיו, וכתוצאה מכך לסייע לו לקבל את ההחלטות הנכונות בכל תחומי ניהול העסק.
 
בין אימון עסקי לייעוץ עסקי
 
מנהלי עסקים רבים אשר נקלעים לקשיים פונים לייעוץ עסקי, שבו מגיע יועץ לבחון את מצב העסק, ומעניק ייעוץ כלכלי ברובו, שנוגע גם בשטחי הפרסום, בניהול הפנימי, במיקור חוץ ועוד. ייעוץ עסקי ואימון עסקי הם שני תחומים שונים, אשר מכוונים לאותה המטרה. לעיתים אמנם נדרשת עין של יועץ חיצוני, אשר אינו מכיר את העסק, בבחינת "אורח לרגע רואה כל פגע". אולם אימון עסקי הוא אשר יחזיק את העסק לאורך זמן, משום שהוא נותן למנהל העסק את הכוח הפנימי להמשיך ולנהל את העסק בצורה החזקה והטובה ביותר. 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים