יעוץ אירגוני הכנה לראיונות עבודה
 
      פיתוח מנהלים
 

הכנה לראיונות עבודה

הכנה לראיונות עבודה
 
חיפוש עבודה
 
אנשים רבים נמצאים במעגל האינסופי הזה – חיפוש עבודה. המצב הכלכלי היום מוציא יותר ויותר אנשים ונשים אל שוק העבודה, לעבודה ראשונה, לתוספת הכנסה או להגדלת הכנסה. אנשים רבים מוצאים את עצמם תרים לשווא אחר עבודה אשר מתאימה להם, ובכלל זה גם אנשים בעלי תעודות מקצועיות איכותיות, אשר מעלות את ערכם מאד. הביקוש לעבודות גדול, והיצע המשרות אינו עומד בעומס, כך שאנשים רבים מוצאים את עצמם מתקשים מאד למצוא עבודה.
 
ראיונות עבודה
 
החלק הראשון בפנייה לכל מקום עבודה, לאחר שליחה של קורות חיים, הוא ראיון העבודה. ראיונות עבודה נערכים בכל מקום עבודה, ברוב המקרים בפגישה פנים מול פנים עם מנהל העסק או האחראי על גיוס עובדים. בראיון, נדרש העובד הפוטנציאלי להציג את כישוריו השונים בתחומים אשר חשובים למקום העבודה, ולשכנע את העומד מולו כי הוא האדם אשר מתאים ביותר לעבודה. ברוב המקרים, כאמור, התחרות על העבודה היא גדולה, ולכן על מנת לקבל את העבודה, יש להשאיר רושם חיובי בולט על הבוס, על מנת שזה יזכור את העובד וירצה לזמן אותו לעבודה.
 
הכנה לראיונות עבודה
 
אנשים רבים מתקשים להציג את עצמם בראיונות עבודה. בושה טבעית מול אדם שאינו מוכר, חשש מפני המקום החדש, ביישנות או צניעות מולדת וחסמים אחרים מפריעים לאנשים רבים להציג את עצמם בצורה נכונה. מצד שני, ביטחון עצמי מופרז, גאווה או להיטות מופרזת עלולים גם הם לעמוד לעובד הפוטנציאלי לרועץ, משום שברוב המקרים, בוסים מעוניינים בעובדים שיעבדו תחת מרותם, ולא יפריעו לעבודה התקינה, כך שאנשים רועשים מידי או בעלי ביטחון עצמי מופרז עלולים לאיים עליהם או לגרום להם לחוסר נוחות. לכן, רוב האנשים זקוקים להדרכה, הכנה לראיונות עבודה. חברות כוח אדם וחברות אחרות מציעות קורסים קצרים כהכנה לראיונות עבודה. בקורסים הללו מלמדים את מחפשי העבודה מהן השאלות הנפוצות בראיונות עבודה וכיצד נכון לענות עליהן, מעט על שפת גוף בזמן הראיון, מה להגיד ומה לא להגיד, ופרטים חשובים אחרים אשר משפיעים מאד על הסיכוי להתקבל למקום העבודה.
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים