יעוץ אירגוני לימודי אימון עסקי
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
 

מסתבר שגם בעולם מפותח ומגוון כמו העולם המערבי מודרני, עדיין ישנם אנשים אשר מתקשים למצוא את הייעוד שלהם בכל הנוגע לעיסוקם המקצועי. כולם חולמים על מקצוע שיאפשר להם ליהנות מסביבה מחדשת ומתחדשת, מהזדמנויות להתפתחות אישית ומקצועית, וחשוב יותר מכל – מהזדמנות הפז להתעורר כל בוקר עם התלהבות עזה, להתחיל את היום ולעזור לאנשים להתקדם בחיים ולהגשים את כל חלומותיהם. אימון עסקי הוא אחד מן המקצועות שיאפשרו לכם לעשות זאת בהנאה ותוך כדי שאתם מגשימים את ייעודכם.

במאמר זה נמנה מהם היתרונות של לימודי אימון עסקי, ובנוסף אף נפרט עבורכם חלק מן הכישורים והמיומנויות אשר תוכלו להקנות ללקוחות שלכם, לאחר שתהיו מאמנים עסקיים מוסמכים.

מדוע כדאי לכם לבחור באפשרות של לימודי אימון עסקי?

  • השתלבות מהירה במקצוע - בניגוד למקצועות רבים אחרים, בהם עליכם ללמוד מספר שנים כדי לרכוש תעודת מקצוע, לימודי אימון עסקי יגזלו יחסית מעט מזמנכם. פירוש הדבר שאתם יכולים לעבוד בעבודה נוספת במקביל ללימודים שלכם, ואפילו להתחיל לתרגל ולצבור ניסיון בעודכם לומדים. בדרך זו לאחר שתסיימו את הלימודים, בקצב המתאים לכם, אתם תוכלו למצוא לכם את הנישה המתאימה לכם ולהתחיל לסייע לעסקים לממש את מלוא הפוטנציאל הכלכלי שלהם.
  • מגוון הזדמנויות תעסוקה - הצרכנים בעולם המודרני יכולים למצוא מענה למבוקשם באינספור דרכים ומקומות, לכן יש לא מעט תחרות עסקית אפילו בנישות הקטנות והמצומצמות ביותר. פירוש הדבר שכיום בעלי עסקים עושים את כל אשר ביכולתם כדי לגבור על המתחרים שלהם, ובדיוק כאן אתם נכנסים לתמונה, בתור מאמנים עסקיים שיש להם את הכלים לעזור להם לצמוח, להתרחב ולגבור על המתחרים שלהם. בין אם מדובר על ליווי תהליך ההתפתחות של עסקים קטנים, ובין אם מדובר על השתלבות במערך המקצועי של תאגיד גדול, יהיו לכם אינספור הזדמנויות לבחור את הנתיב המקצועי המתאים לכם.
  • רווחים נאים - המקצוע של אימון לעסקים מעניק לכם גם הזדמנות פז להשתכר בשיעור גבוה יותר מהממוצע. מכיוון שאתם יכולים לעזור לבעלי עסקים להתגבר על מכשולים, לשפר דפוסי תקשורת ולעשות את השינויים המבניים שיעזרו להם לצמוח, להתפתח ולהכניס רווחים גדולים יותר, פירוש הדבר שאתם שווים עבורם הרבה כסף. ובדיוק מסיבה זו מדובר על מקצוע שבו אתם יכולים לדרוש על השירותים שלכם סכומים נאים, בהתאם לרמת המקצועיות והערכה העצמית שלכם.
  • הגשמה עצמית וסיפוק - עצם העיסוק במתן סיוע לאחרים בתהליך הגשמת חלומותיהם, תסייע לכם במידה ניכרת להגשים את עצמכם. מאמנים עסקיים מאוד אוהבים את עבודתם מפני שיש להם את ההזדמנות להתפרנס מעזרה מקצועית לאנשים אחרים שמעוניינים בעזרה ובתמיכה שלהם.
  • צמיחה אישית - ואם זה לא מספיק, לעתים קרובות סביבת האימון העסקי מעניקה למאמן אינספור הזדמנויות לצמיחה אישית.
    למשל, ייתכן שתגיעו לעסק מסוים במטרה להקנות לעובדים כישורי תקשורת בין אישית, ותוך כדי התהליך תגלו מספר דברים שעליכם לתקן ולשפר בחיים האישיים שלכם, וכך תמיד תוכלו להמשיך לצמוח, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית.
יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים