יעוץ אירגוני סדנת תקשורת בין אישית
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
 

במקרים רבים, כאשר מדובר על התקשורת הבין אישית, הגדרה מתאימה תותאם לרוב לעולם העסקים. אכן פעמים רבות אימון עסקי יכלול סדנאות לשיפור התקשורת הבין אישית, אך חשוב לדעת כי תפקידה של הסדנה הוא הרבה יותר רחב, ולעתים קרובות גם גולש לחיים הפרטיים.

סדנת תקשורת בין אישית לחיים ולעסקים

בעזרת תקשורת בין אישית מוצלחת, אתם יכולים מצד אחד להגיע לכמה שיותר הישגים, כולל הישגים משפחתיים וזוגיים - וכל זאת ע"י הימנעות מקונפליקטים מצד אחד, אך לא כניעה לצד השני - אלא יצירת אוצר מילים שיוצר שיתוף. כמובן שהדבר משפיע גם על התקשורת שלכם עם שותפים עסקיים, לקוחות וכיו"ב.

על מה הסדנה מתבססת?

סדנת תקשורת בין אישית

הגדרת התקשורת הבין אישית מתבססת בין השאר על העובדה, שלא כל התקשורת נאמרת דרך מילים. מומחים לשפת גוף אף טוענים כי 70% מהתקשורת הבין אישית שלנו מושפעת משפת הגוף שלנו, עוד 20% מטון הדיבור, ורק 10% מאוצר המילים. גם אם הנחה זו היא מופרזת במקצת, אין ספק כי לשפת הגוף יש משקל מכריע מאד בתקשורת הבין אישית, ולכן במסגרת סדנת תקשורת בין אישית המאמן יקרא את שפת הגוף שלכם, ויסביר לכם מה אתם משדרים.

תתפלאו, אבל אפשר בהחלט לשנות שפת גוף. נכון שמדובר על דבר שטבוע מאד עמוק בתוכנו, אבל אם באמת רוצים להביא לשינוי אמיתי - אפשר בהחלט להשתנות, לכל כיוון שרק תרצו. יש מי שצריכים לשדר מסר בצורה יותר תקיפה, ויש מי שדווקא צריכים לתקשר בצורה הרבה יותר עדינה ופתוחה.

הגדרת התקשורת הבין אישית מלמדת אתכם בין השאר כיצד אתם יכולים לתפקד בתוך עימות או מחלוקת. נקודת המוצא היא שוויכוח, מחלוקת או ריב יגיעו בשלב כזה או אחר - גם בחיים הפרטיים שלכם, וגם במקום העבודה, וחשוב להבין שזה דבר טבעי לחלוטין - כפי שאומרים אם יש שני יהודים בחדר, יהיו לפחות שלוש דעות. השאלה היא מה אתם מפיקים מהוויכוח, כיצד אתם לא מגדילים אותו, וכיצד אתם פותרים אותו. במסגרת הסדנה תלמדו כיצד להגיב לאדם שמתווכח אתכם, כיצד לשמור על טון ענייני, כיצד לשקול היטב את התגובה שלכם, וכיצד אפשר לצפות לתגובות של האדם שאיתו אתם מדברים.

עכשיו רק צריך להירשם אל הסדנה

ראיתם כאן את מכלול היתרונות של סדנת תקשורת בין אישית, והבנתם איך הסדנה יכולה לסייע לכם גם בעולם העסקים - אבל גם בחיי המשפחה שלכם. זכרו תמיד שהתקשורת היא לא כורח - היא חלק טבעי ונעים מאד בחיים. החוכמה היא כמובן לתעל אותה לטובתכם, ולשפר אותה. הירשמו כבר עכשיו לסדנה מקצועית, ותוכלו גם אתם ללמוד את הטכניקות שיעזרו לכם לאמץ אסטרטגיות חדשות, ולתקשר בצורה נעימה יותר - מבלי לוותר על האסרטיביות שלכם.

יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים