יעוץ אירגוני תקשורת בין אישית - הפעלות
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
 

כישורי תקשורת בין אישית הם בין אבני היסוד החשובים ביותר לקיומה היעיל של כל מערכת יחסים באשר היא. בין אם מדובר על מערכת יחסים משפחתית בין הורים לילדיהם, ובין אם מדובר על מערכת יחסים עסקית בין מנהל לעובדיו, קשה להעלות על הדעת יחסים הדדיים ונעימים כאשר לאחד משני הצדדים, או אפילו לשניהם גם יחד, אין את הכישורים הבסיסיים הנחוצים לתקשורת יעילה. למרות שמגיל צעיר אנחנו צוברים ניסיון שמסייע לנו ללמוד כיצד לתקשר עם עמיתינו בני האדם, עדיין קורה שאנו נקלעים למצבים לא נעימים בגלל "קצרים בתקשורת", אי הבנות וכיוצא באלה.

תקשורת בין אישית - הפעלות

לחלוטין אין פירוש הדבר שעלינו לקבל זאת כגזירה משמיים. למעשה, כיום ישנם לא מעט מקומות בהם תוכלו ללמוד כיצד לשפר את מיומנויות התקשורת הבין אישית שלכם.
למשל, לימודי אימון עסקי יכולים להעניק לכם כלים רבים לשיפור התקשורת שלכם מול בני המשפחה שלכם, מול עמיתים לעבודה ואפילו מול האדם שזה עתה נדחף לפניכם בתור לדואר. אם אתם מחפשים אחר שיטות מעשיות שיאפשרו לכם ללמוד על החשיבות של תקשורת בין אישית יעילה יותר, כמו גם על הדרכים השונות בהן תקשורת עלולה להשתבש, אנחנו מזמינים אתכם לנסות את ההפעלות המובאות בהמשך מאמר זה.

מספר הפעלות ומשחקים שיעזרו לכם לפתח מיומנויות תקשורת בין אישית

  • משחק הטלפון השבור – ייתכן שיהיו כמה אנשים יזהו את המשחק מתקופת הילדות שלהם, אך אין פירוש הדבר שמדובר במשחקים ילדים ותו לא. למעשה, מדובר על כלי יעיל למדי בעזרתו האדם יכול להפנים באיזו קלות תקשורת יכולה להשתבש ולעתים קרובות לגרום לתוצאות הרסניות כתוצאה מאי הבנה או בלבול. מסתדרים בשורה, כאשר האדם הראשון לוחש לאדם שלצדו מסר או סיפור קצר, והוא בתורו מעביר את המסר לאדם שלצדו. בסוף המשחק האדם האחרון והאדם הראשון משווים גרסאות.
  • ציור בעל פה – למרות שהפעלה זו מתאימה בעיקר לילדים, ישנם גם מוסדות אימון עסקי שמשתמשים בה, פשוט מפני שהיא כה מהנה ויעילה בהעברת המסר. מעמידים שני אנשים, כאשר אדם אחד עומד מאחורי חברו. האדם בחזית מחזיק דף חלק והאדם שמאחוריו מחזיק דף עם ציור פשוט. התפקיד של בעל הציור הוא להדריך את בעל הדף החלק לצייר את הציור שבידו, בלי לגלות את נושא הציור. בדרך זו ניתן לשפר את יכולות התקשורת המילולית והעברת מסרים בצורה יעילה יותר.
  • מראה גופנית – הושיבו שני אנשים האחד מול השני, כאשר תפקידו של האחד הוא לחקות כל תנועה גופנית שעושה חברו, תוך כדי שהשניים מנהלים שיחה. מעת לעת על האדם המשמש כמראה להפסיק בבת אחת את פעולת החיקוי ולאחר מכן לחזור אליה. לאחר מכן יש לערוך דיון בין המשתתפים, ובו הם יספרו כיצד הם הרגישו בזמן החיקוי הגופני וכיצד התקשורת ביניהם השתנתנה בזמן שהמראה "נופצה" ומעשה החיקוי נפסק לפתע.
יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים