יעוץ אירגוני תקשורת בין אנשים
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
 

בין אם מדובר על דפוסי תקשורת נעימים בחיי היום יום שלנו, ובין אם מדובר על תקשורת בהתנהלות מול גורמים רשמיים או עסקיים, אין כל צל של ספק כי תקשורת יעילה היא גורם בעל חשיבות מכרעת להצלחה בחיים. למילה המדוברת, למילה הכתובה ולתקשורת בלתי מילולית יש השפעה אדירה עלינו ועל הסביבה שבה אנו נמצאים, וככל שאנו מתבגרים ומחכימים, אנו לומדים להרחיב את מנעד אפשרויות התקשורת שלנו. יחד עם זאת, לעתים אנשים נתקלים במצבי תקשורת שעמם הם אינם יודעים כיצד להתמודד, ובמקרים כאלה הם יכולים לפנות לקבלת עזרה, כמו אימון עסקי למשל, על מנת שהם יוכלו לרכוש מיומנויות תקשורת בין אישית שיחוללו שינוי משמעותי בחייהם האישיים והמקצועיים.

בשביל מה חשוב שתלמדו מיומנויות תקשורת בין אישית?

  • לשיפור חיי היום יום – כפי שצוין קודם לכן, תקשורת בין אישית היא גורם בעל השפעה מכרעת על איכות החיים שלנו. לעתים קרובות גם בשגרת היום שלנו אנו חווים קצרים בתקשורת, אי הבנות ועוד מגוון רחב של כשלים תקשורתיים אשר עלולים להפוך את החיים שלנו להרבה פחות נעימים. בין אם מדובר על תקשורת בין בעל לאישתו בעת ארוחת הערב, ובין אם מדובר על תקשורת לקויה בין הורים לילדיהם, רכישת מיומנויות תקשורת יעילות יעזרו לכם לתקשר עם סביבתכם הקרובה בצורה נעימה יותר.
  • למימוש הקריירה – אם בחיי היום יום שלנו אנו חווים קצרים בתקשורת, עם האנשים האהובים עלינו והקרובים אלינו, במקום העבודה קרוב לוודאי שאנו חווים זאת אפילו יותר. אך בעוד שבעל יכול להשלים עם אישתו בקלות רבה יחסית, הדבר מסובך יותר כאשר העניין נוגע לסכסוך בין עובד למנהל. רכישת מיומנויות תקשורת יעזרו לכם לתקשר בצורה מקצועית יותר במקום העבודה שלכם, ועל ידי כך תוכלו לתפקד בצורה יעילה ולהשיג תוצאות טובות יותר. בקרב עסקים שמקדישים תשומת לב לנושא של תקשורת בין אישית הפעלות לעובדים מהוות חלק בלתי נפרד מהשתלמויות החברה ושיפור דפוסי התקשורת בין העובדים.
  • לצמיחה אישית – כאשר אדם לומד על החשיבות של תקשורת בין אנשים, הוא למעשה גם לומד על החשיבות של תקשורת האדם עם עצמו. בדרך זו האדם סולל עבור עצמו נתיב לצמיחה אישית שמאפשר לו לשפר את יחסו אל עצמו, כולל דיבור עצמי חיובי, שפת גוף משופרת וכיוצא באלה.

שני טיפים קטנים שיעזרו לכם לשפר את מיומנויות התקשורת הבין אישית שלכם

  • תשאלו שאלות – על מנת שהאדם שמולכם יידע שאתם באמת מקשיבים לו ולא סתם מהנהנים בראש מדי פעם, חשוב שמעת לעת תקפידו לשאול שאלות ותבקשו לשמוע פרטים נוספים על הסיפור או דעותיו. יש לעשות זאת במידה הנכונה, ולהקפיד שלא להתפרץ לדבריו בגסות רוח.
  • שפת גוף חיובית – תקשורת בלתי מילולית חשובה לא פחות מאשר תקשורת מילולית, ויש שיאמרו שאף יותר ממנה, לכן חשוב להיות מודעים לגוף שלכם בעת התקשורת שלכם. למשל, חשוב לשמור על קשר עין עם האדם שעמו משוחחים. יחד עם זאת, יש לעשות זאת בצורה מודעת ולא לנעוץ מבט, שמא תיצרו את התוצאה ההפוכה ממה שקיוויתם.
יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים