יעוץ אירגוני אימון אישי אינטראקטיבי
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

אימון אישי אינטראקטיבי הוא אימון אישי בכתיבה במערכת מובנית במחשב. יתרונו הגדול של אימון אישי אינטראקטיבי שהוא מאפשר לכל אחד בכל מקום להתאמן על מנת להגיע לתוצאות רצויות עבורו. האימון נערך בכתב, מתוך אמונה שלכתיבה כוח אדיר והיא בבחינת הצעד הראשון להפוך שאיפה להגשמה ורעיונות למציאות. הכתיבה מאפשרת לאדם לבחון את הדברים שהוא כותב לעומק ולהתחבר רגשית עם מה שהוא כתב. יחד עם זאת, ניתן לשלב גם מפגשי אימון אישי או שיחות טלפוניות עבור לקוחות שלהם חשוב לחווות אימון אישי עוצמתי גם דרך שיחות טלפון, ומפגשים. אימון אישי אינטרקטיבי
 
כיצד נערך האימון אישי האינטראקטיבי בפועל?
המתאמן נכנס למערכת מובנית הכוללת תוכניות אימון אישי אחת לשבוע או מתקשר עם המאמן באמצעות המחשב, תוכנת סקייפ, ועונה אל שאלות אימוניות בכתב. המתאמן שולח את השאלון המלא למאמן. המאמן יחזיר את תגובותיו והארותיו למתאמן במועד ידוע מראש. כאמור, תגובת המאמן היא בכתב והיא כוללת תגובות או שאלות הבהרה שמטרתן להרחיב בנושא המדובר, ולעיתים המאמן יפנה מיידית את מאמן לשאלון האימון הבא. מועד האימון האישי נקבע ומתואם במשותף ע"י המאמן והמתאמן יחדיו.

במה שונה מאמן אישי אינטראקטיבי ממאמן אישי רגיל?
מאמן אישי אינטראקטיבי הוא מאמן אישי מוסמך שעבר הכשרה נוספת על פני הכשרתו כמאמן אישי, הכשרה במערכת האינטראקטיבית. מאמן אישי אינטראקטיבי חייב להיות בעל יכולות אימוניות טכנולוגיות ובעל יכולת כתיבה בהירה שמעצימה ומאתגרת את המתאמן. המאמן האישי האינטראקטיבי למד מיומנויות אימוניות של ניתוח אימונים בכתיבה, עבר סופרויז'ן על מנת להבטיח את מקצועיותו.
בנוסף להיותי מאמנת אישית מוסמכת, הוכשרתי להיות מאמנת אישית אינטראקטיבית בתום לימודים אינטנסיביים בהם למדתי את המערכת הממוחשבת והתנסיתי רבות בשימוש במערכת הן כמאמנת והן כמתאמנת.

יתרונות נוספים של אימון אישי אינטראקטיבי:
זמינות ונגישות - האימון האישי האינטראקטיבי מאפשר לכל אדם להתאמן בכל מקום ובכל שעה.
עלות סבירה - אימון אישי אינטראקטיבי מאפשר לכל אם להתאמן בעלות סבירה במערכת מובנית.
ביטול זמן - אימון אישי אינטראקטיבי חוסך זמן נסיעות ועלויות נלוות.
אימון שריר - המתאמן מפתח את יכולת הכתיבה שלו בעקבות השימוש של אמצעי זה.
יש לכם שאלות על אימון אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים