יעוץ אירגוני אימון אישי במרכז
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

אם אתם נמצאים כאן עכשיו, זהו סימן לכך שאתם רוצים שינוי, ואפילו יותר מזה -
מוכנים לשינוי !
זוהי נקודת פתיחה מצוינת.

ברצונך להשיג פריצת דרך משמעותיות בחייך?
אימון אישי יקדם אותך לתוצאות.

אין מה להסס ואין סיבה תחפש תירוצים (כי תמיד יהיו) אם אתם מזהים פער בין המצוי לרצוי, אימון אישי יסייע לכם למזער פער זה.

בברכה, דורית קיי

אימון אישי במרכז - לקוחות מספרים


"לדורית,
כבר בפגישתנו הראשונה הרגשתי שיש עם מי לדבר. במפגשים הבאים יצאתי עם המון תובנות, והבנתי שלמרות שאני בת 50 ו... הצלחת לפתוח את ליבי עוד וללמד אותי המון. פתאום כל מפגש הסתיים מהר מדי, החשש שהמפגשים אינם לעולמי עד-החל לקנן .נהניתי ולמדתי מכל רגע שהייה עמך,ואין לי ספק שדמותך תופיע לי לאורך זמן. והעיקר,שלא נפסיק לצחוק ולחייך כי כמו שנסתכל על העולם,כך נראה אותו.
ושוב תודה על הכול... "

שימי גורש, בנק דיסקונט
ינואר 2009
(שם הלקוח מפורסם בהסכמה מפורשת)

 

החיים זה לא פיקניק, בלשון המעטה. כל יום הוא יום חדש וכל יום מזמן עבורנו מטלות חדשות, מכשולים חדשים והתמודדויות חדשות. לא מדובר דווקא על אירועים דרמטיים כמו אובדן מקום עבודה או מוות של אדם אהוב, אלא על הדברים הקטנים והיומיומיים שמרכיבים את החים שלנו. התמודדות עם בוס נוקשה, התמודדות עם חוסר בטחון ועוד. לכל אחד מאתנו יש נקודות של חוזק ונקודות של חולשה, והתפקיד שלנו כבני אדם הוא למצוא את האיזון ואת היכולת לעבור מעל המשוכות הללו, ולהצליח להגשים את עצמנו בצורה הטובה ביותר. בדרך כלל אנחנו מצליחים לעשות זאת בעצמנו או בעזרת חברים, אך לפעמים אין לנו ברירה אלא לפנות לקבלת עזרה דרך אימון אישי.

אימון אישי במרכז - בשיטת D.Coaching

אימון אישי הוא תהליך ייחודי אשר מתבצע בין מאמן אישי לבין האדם המבקש עזרה. מדובר בתהליך המתמקד בבעיות עכשוויות ובמתן פתרונות מהירים ויעילים. בשונה מטיפול פסיכולוגי, אימון אישי לא מתמקד בתהליכי תת-מודעים או באירועי עבר, אלא מתבונן על ציר הפעולה של ההווה והעתיד. אימון אישי בשיטת D.Coaching של דורית קיי הוא כלי עבודה מיוחד המתחלק לשלושה חלקים ויכול להתאים לכל סוג של בעיה ממנה אנשים סובלים. כאן נמצא הכוח הגדול של האימון האישי – בהתאמה ללקוח ולבעיות שהוא מביא איתו.

דורית קיי בוגרת לימודי אימון אישי ועסקי ולימודי משאבי אנוש ויעוץ ארגוני והיא בעלת תארים בספרות אנגלית וניהול. מאחוריה נסיון רב בליווי תהליכי אימון, כך שהיא יכולה להעניק ללקוחותיה את מיטב הכלים להתמודדות.

אימון אישי במרכז והתמקדות בבעיה שעל הפרק

הקו המנחה של תהליכי אימון אישי (Coaching) הוא המיקוד בהווה ובבעיה הנוכחית. על פי הגישה הדרך לפתרון היא התבוננות כנה לתוך ההווה מתוך רצון לשפר את העתיד.
במהלך העבודה רוכש הלקוח כלים וחוויות מוצלחות שמעצימות אותו ואותן הוא יכול לקחת הלאה אל העתיד ואל החוויות הבאות שלו, וכך לשפר את יכולת ההתמודדות שלו במצבים שעד האימון, היו לו קשים.

D.Coaching- אימון אישי במרכז | אימון איש במרכז הארץ

 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים