יעוץ אירגוני אימון אישי בקבוצה
 
      פיתוח מנהלים
 

עבודה אישית המיועדת לשפר את היכולות העצמיות, לחזק את נקודות החולשה ולשפר את המקומות בהם אנו מתקשים היא עבודה לא פשוטה בכלל. כל אחד מאתנו נתקל בקשיים ורוצה להיות מסוגל להתמודד איתם ביתר יעילות, ורבים מאתנו פונים לעזרת חברים, בני משפחה ואנשים אחרים. אך לעתים אנחנו זקוקים לעזרה נוספת, עזרה ממישהו שאינו קשור אלינו בקשר מיוחד ואין לו בעיה לומר לנו את האמת בפנים. לאדם הזה קוראים מאמן אישי והוא עוזר לנו להבין על עצמנו דברים שבדרך כלל אנחנו נמנעים מלהודות בהם, אך חשוב לא פחות – הוא עוזר לנו להתגבר על נקודות החולשה ולתרגל את המיומנויות שיכולות לעזור לנו להתמודד בצורה יעילה יותר.

אימון אישי בקבוצה
אימון אישי בקבוצה - D.Coaching

מהם היתרונות של אימון אישי בקבוצה

אימון אישי כשמו כן הוא – אישי. בדרך כלל אימון מתבצע במסגרת אינטימית, בין הלקוח למאמן האישי. אך יש מצבים שבהם עדיף לבצע את האימון האישי בקבוצה מכיוון שהמסגרת הקבוצתית חיונית להצלחת האימון. כאשר מבצעים אימון אישי בקבוצה, כל לקוח יכול לקבל תשומת לב הן מהמאמן האישי והן מהחברים לקבוצה. השייכות לקבוצה אשר חבריה באו לקבלת עזרה יוצר תחושת מחויבות בין החברים, תחושה שהם שותפים לגורל דומה וכולם באו כדי לעזור לעצמם – אבל לא פחות חשוב, לעזור אלו לאלו. העבודה המשותפת בין חברי הקבוצה, אשר מעודדים אלו את אלו, עוזרת לאנשים רבים למצוא בתוך עצמם את הכוחות שלבד הם מתקשים למצוא, גם במסגרת עבודה עם מאמן אישי.

למי מתאים אימון אישי בקבוצה

מסגרת קבוצתית לאימון אישי איננה מתאימה לכל אחד והקו המנחה בבחירת האנשים שמתאימים לקבוצה מבוסס על הבנת הבעיה כמו גם הכרות עם האדם. יש אנשים שחוששים מחשיפה אישית גם מול המאמן האישי, אז בקבוצה יהיה להם אפילו ויתר קשה. אנשים אלו דווקא יכולים להיעזר מאוד מתהליך של אימון בקבוצה אך צריך לדעת לבחור עבורם את הקבוצה הנכונה שבאמת תתמוך בהם. אך אלו מקרים מיוחדים ובדרך כלל כל אחד יכול להתאים למסגרת קבוצתית, אשר באמת יכול לעזור ולתת צד אחד של תהליכי אימון, צד אשר מאיר את האדם באור אחר ויכול מאוד לשפר את היכולות שלו.

ישלכם שאלות ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים