יעוץ אירגוני אימון אישי בשרון
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

אם אתם נמצאים כאן עכשיו, זהו סימן לכך שאתם רוצים שינוי, ואפילו יותר מזה - מוכנים לשינוי !
זוהי נקודת פתיחה מצוינת.

ברצונך להשיג פריצת דרך משמעותיות בחייך?
אימון אישי יקדם אותך לתוצאות.

אין מה להסס ואין סיבה תחפש תירוצים (כי תמיד יהיו) אם אתם מזהים פער בין המצוי לרצוי, אימון אישי יסייע לכם למזער פער זה.

בברכה, דורית קיי
 

אימון אישי בתל אביב - לקוחות מספרים


"לדורית,
כבר בפגישתנו הראשונה הרגשתי שיש עם מי לדבר. במפגשים הבאים יצאתי עם המון תובנות, והבנתי שלמרות שאני בת 50 ו... הצלחת לפתוח את ליבי עוד וללמד אותי המון. פתאום כל מפגש הסתיים מהר מדי, החשש שהמפגשים אינם לעולמי עד-החל לקנן .נהניתי ולמדתי מכל רגע שהייה עמך,ואין לי ספק שדמותך תופיע לי לאורך זמן. והעיקר,שלא נפסיק לצחוק ולחייך כי כמו שנסתכל על העולם,כך נראה אותו.
ושוב תודה על הכול... "

שימי גורש, בנק דיסקונט
ינואר 2009
(שם הלקוח מפורסם בהסכמה מפורשת)

 

אימון אישי בשרון עם D.Coaching

אימון אישי הוא תהליך מרתק שבמהלכו האדם נעזר במאמן האישי על מנת ללמוד על עצמו. למעשה זהו תהליך לימוד אישי שבסופו לומד האדם כיצד להוציא מעצמו את המיטב. אימון אישי יכול להתמקד בתחומים רבים הקשורים לחיי היום יום, כגון מערכות יחסים, לימודים, התחום העסקי ועוד. תהליך האימון הינו מכוון להשיג תוצאות יעילות ומהירות ולא פחות חשוב – תוצאות שניתן למדוד ולהכיר בקיומן. תהליך זה עוזר לאדם ליצור את סיפור החיים של עצמו ולא לתת למעגל החיים לטלטל אותו ללא שליטה.

הקניית כוחות תוך כדי אימון אישי בשרון

תהליך אימון אישי מתמקד בהקניה של כוחות אמיתיים הנובעים מתוך העצמי של הלקוח. לא מדובר פה באקט חינוכי גרידא, אלא בתהליך מורכב הקשור לאימון אמיתי, מלשון practice. הלקוח חייב להתאמן על המיומנויות שהוא עובד איתן יחד עם מאמן אישי, על מנת שיוכל להצליח להשתמש בהן גם מחוץ לזמן שלו עם המאמן ולקחת את מה שלמד לעתיד.

תהליך אימון אישי בשרון מוצע על ידי דורית קיי המשתמשת בטכניקה של D.Coaching שמטרתה לעזור ללקוח להוציא מעצמו את המיטב. השיטה משלבת את הידע של שיטת האימון ב-שיטת NLP, אשר פותחה בקליפורניה ועושה שימוש בכלים מגוונים, במיוחד כלים מילוליים, העוזרים לאדם להכיר את עצמו טוב יותר ולבנות לעצמו נראטיב בריא יותר.

אימון אישי בשרון – תהליך עוצמתי

כאשר אנשים נכנסים לתהליך של אימון אישי, הם לא תמיד יודעים למה הם נכנסים ומופתעים לגלות שמדובר בתהליך עוצמתי מאוד ואפקטיבי. מהר מאוד הם מרגישים שינוי ורואים תוצאות בחיי היום ים. הם מרגישים בטוחים יותר בעצמם ומצליחים להוציא מעצמם דברים שהם לא בהכרח ידעו שיש בהם. למה זה כך? ובכן, תהליך אימון הוא תהליך רציונלי מאוד שקל להבין אותו. אין פה פיתולי מילים וסיפורים מסובכים. בנוסף, מדובר בתהליך שלא אורך שנים ארוכות. תהליכי אימון מיועדים להיות ממוקדים מאוד, יעילים ורציניים. הם מתמקדים בהווה ובעתיד ולא מסתכלים אל הער, שהרי מה שהיה היה. לכן, תהליכים אלו מצליחים לייצר תוצאות במהירות וביעילות שמפתיעה לפעמים אפילו את המאמן.

D.Coaching - אימון אישי בשרון | אימון איש באזור השרון

 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים