יעוץ אירגוני אימון אישי לחיים - מהו?
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

אימון אישי לחיים - מבוא


אימון אישי לחיים זהו תהליך המבוסס על תרגול, השואב את השראתו ממספר דיסציפלינות ותכליתו להגדיר מחדש יעדים ומטרות ואת הדרכים להשגתם. באמצעות אימון אישי ניתן לפתח ולעורר יכולות ומיומנות הן גלויות והן נסתרות. העולם העשיר של אימון אישי מורכב מתוכן השאוב מן הפסיכולוגיה הקוגניטיבית וההומניסטית, מעולם הספורט, מסוציולוגיה, מתחומי השיווק, הניהול ועוד.
ייחודו של האימון אישי לחיים ביחס לטיפול פסיכולוגי מסורתי הוא ההנעה לעשייה ופעולה מיידית ואקטיבית הנוצרת מתוך תהליך האימון עצמו ומתוך האינטראקציה והתקשורת הייחודית שבין המאמן למתאמן. אימון אישי לחיים יכול להתבצע במסגרת סדרת פגישות קבוצתיות או במסגרת אישית של פגישות אחד על אחד, תלוי במתאמן ובצרכיו.

אימון אישי לחיים שונה מטיפול פסיכולוגי באופן מהותי עקב מספר סיבות. בראש ובראשונה, אימון אישי לא מתיימר לרפא את האדם אלא להוביל אותו ליעדו המבוקש ולהגשמת חזונו ומטרותיו. הבדל משמעותי נוסף הוא משך התהליך. בשונה מטיפול פסיכולוגי שיכול להמשיך ולהתארך ללא קביעת יעד סופי או הגדרת מטרות, אימון אישי לחיים הוא תהליך שמיועד להיות קצר וממוקד. אין זה אומר שמאמן אישי לחיים יקבע תאריך יעד ויסיים באחת את האימון, אלא שהוא ישאף לפעולות משמעותיות ומיידיות שיקדמו את יעדיו של המתאמן כפי שהוגדרו מראש.


אימון אישי לחיים – איזון שבא מפנים


אימון אישי לחיים מציב בבסיסו אמונה חזקה שהאדם שולט בגורלו ובמציאות בה הוא חי, בכל עת. כלומר, מבוסס על ההנחה שלכל אדם יש את היכולת לשנות את המציאות שלו בעזרת שינוי התנהגותו ותפיסת עולמו.
לעיתים, השינוי המיוחל לא מגיע, משום שהאדם אינו יודע להגדיר את מטרותיו כראוי או חסר את הכלים להתמודדות עם מחשבה משנה מציאות (מחשבה חיובית שמובילה לפעולות ושינויים דרך תפיסה והבנה שונה של העולם סביבנו). אימון אישי לחיים מעניק למטופל כלים שיאפשרו לו לקבל החלטות נכונות, לפתח את עצמו ואת יכולותיו ולשנות דפוסי מחשבה וסדרי עולם. בעזרת ליווי צמוד של מאמן אישי לחיים הדרך לעבר המטרות המוגדרות מתקצרת לאין שיעור.

על פי רוב, אדם פרטי הבוחר בדרך של אימון אישי לחיים חש שהוא נמצא במבוי סתום לגבי החלטות ובחירות בחייו, לא מצליח למצוא את הכיוון שלו או מחפש שינוי שיוביל לעשייה ולהצלחה.
אימון אישי לחיים מתאים לכל מי שמחפש את השינוי וזקוק לאיש מקצוע שיספק דחיפה, כתף תומכת ויעודד חתירה קדימה, לעבר המטרה.

 
 יש לכם שאלות על אימון אישי לחיים (Life Coaching) ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים