יעוץ אירגוני אימון אישי לילדים ולנוער
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

אימון אישי לילדיםדורית קיי MA אימון אישי , אימון עסקי, יעוץ ארגוני

כל הורה יודע שלהיות ילד זה לא קל. ילדים נאלצים להתמודד עם עולם מורכב ומלא גירויים, עולם שלא תמיד ברור לנו, עולם של איסורים ושל חוקים, עולם של מורכבות חברתית, של דרישות מצד החברה ועוד. בתוך כל זה, הילד צריך למצוא את היכולת שלו לביטוי אישי, את הכוחות שיעזרו לו להוציא את עצמו החוצה בצורה פרודוקטיבית ואת היכולות שיאפשרו לו להתמודד עם המורכבות של העולם החיצוני. והיום יותר מפעם, להיות ילד זו משימה לא פשוטה. הילדים של היום נאלצי להתמודד עם עולם משופע בגירויים, כאשר הם מוצפים מכל עבר בזכות המחשב והטלוויזיה ומערכות היחסים המורכבות ביניהם לילדים האחרים. לפעמים קורה שילדים צריכים קצת יותר עזרה ממה שההורים והחברים מסוגלים לתת, ולכן כדאי לקבל קואצ'ינג מקצועי במסגרת תהליך אימון אישי לילדים. 

מתי צריך אימון אישי לילדים

לעתים הילדים שלנו נתקלים בקשיים. הם מוצאים את עצמם חסרי בטחון מול החברה שהם שוכנים בה, חברה שיכולה להיות מאוד לא נעימה. כולנו יודעים שילדים, גם אם הם לא מתכוונים לכך, יכולים להיות אכזריים מאוד. זה נובע מכך שילדים מחוברים יותר מכולנו לצדדים הטבעיים והפרימאליים שלהם, ויש להם פחות עכבות ופחות הבנה במורכבות של החיים בתוך חברה. וכך, יש ילדים שמוצאים את עצמם חסרי יכולת להתמודד עם החברה הקשוחה. ילדים אחרים מוצאים את עצמם מתקשים לעמוד בעומס הקוגנטיבי של הילדות, שנובע מהצורך להצליח בבית הספר, בהתמודדות עם קשיים כמו הפרעות קשב וריכוז ועוד.

כיצד עוזר אימון אישי לילדים

על מנת לעזור לאותם ילדים כדאי לפנות לעזרה, בדמות אימון אישי לילדים. אימון אישי לילדים מושתת על עקרונות ברורים ומעצימים אשר מדגישים את הכוחות של הילד, את הצדדים החיוביים והחזקים שבו, ועוזרים לו למצוא בתוך עצמו את הכוחות שיאפשרו לו להתמודד עם הבעיות שמפריעות לו. בתהליך אימון אישי לילדים,  מאמן אישי עובד עם הילד תוך יצירת קשר בונה וחיובי, ויחד עם עוסקים בבעיות של ההווה, תוך מתן ייעוץ ממוקד ותרגול כלים מתחומי קואצ'ינג שונים, אשר עוזרים לילד לרכוש בטחון עצמי ולהצליח להתמודד בצורה טובה יותר, חיובית יותר ויעילה יותר עם העולם. את הכלים האלו לוקח הילד איתו לחיים הבוגרים, וכך אנחנו למעשה עוזרים לו להפוך לילד טוב יותר, ולמבוגר טוב יותר.

יש לכם שאלות על Coaching ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

שותפים ברשת: אבחון דידקטי
 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים