יעוץ אירגוני אימון אישי - לקוחות מספרים
 
      פיתוח מנהלים
 
אימון אישי - לקוחות מספרים אימון אישי - לקוחות מספרים
 מידע על פיתוח צוותים - בן גוריון פיתוח צוותים - בן גוריון
-----
אימון אישי - תעודות והסמכותתעודות והסכמות >> תעודות הסמכה בתחום אימון אישי, אימון עסקי, פיתוח מנהלים, יעוץ ארגוני ו- NLP
 

השמות אינם מוצגים מטעמי צנעת הפרט

אימון אישי | לקוחות

דורית, תודה על הכל.
על ההקשבה והאכפתיות, על סינון העיקר מהטפל, על מציאת הדרכים להגשמת הפוטנציאל, ועל הטיפים לשמור שלא לסטות מאותם דרכים.

תודה על הזמינות בכל ההתלבטויות הרבות ותודה על נתינת העצה הטובה בכל מצב מתוך אכפתיות אמיתית. אני פוסע כעת בדרך חדשה ומסעירה בקרקע לא מוכרת, רחוקה כל כך מהמקום הנוח בו הייתי עד לא מזמן ובטח הייתי נשאר שם לנצח לולא את. את הבטחון להמשיך ולהתקדם צעד אחר צעד אני חייב לתהליך שעברתי איתך.

אני מאחל לך ולמשפחתך שנה טובה ומתוקה. שנה של בטחון בעצמנו ובסביבתנו, שנה שבה ימשיכו סיפורי ההצלחה לכולנו.
מוטי  ספטמבר 2012

דורית היקרה,
סיימנו תהליך של 10 פגישות ומדהים לראות מה כמה שעות מזמנו של בן אדם יכולות לשנות אצל בן אדם אחר. כשהגעתי אלייך לפגישה הראשונה הייתי מבולבל, יריתי חצים לכל הכיוונים ולא הצלחתי לפגוע במטרה כי לא ממש ידעתי מה היא. הרגשתי אבוד, ירוד ומתוסכל מהמצב.

את עזרת לי להגדיר את עצמי מבחינה מקצועית ולנתב את עצמי לכיוון ספציפי וממוקד ולשים סוף ל"ברברת" שהיתה לי במוח שבגללה לא יכולתי להיות מפוקס ולדעת לאן ללכת. עכשיו אני יודע מי אני, מה אני עושה, ולאן אני הולך. המון תודה על העזרה, ההכוונה, התמיכה והדרך הנעימה בה כל זה נעשה..
ולכל מי שקורא את זה אני ממליץ בחום על אימון בכלל ועל דורית בפרט. היא חכמה, נחמדה מאוד ובעלת נסיון עשיר שאין לו תחליף..(וה "וורטרס אורגינל" עליה..)
תודה
יוני אלוני   06.05.12

לדורית היקרה,
זה מכבר אני חפצה לכתוב לך כמה מלים. מלים של הכרת תודה והערכה. לימדת אותי להכיר את עצמי טוב יותר. מאז ומעולם סברתי, שאני אדם בעל מודעות עצמית, אך היכולת שלך להציב לי מראה כה מדויקת, סייעה לי להבין, כי כל אדם זקוק מעת לעת למראה כזו, וגם אני, בשלב הנוכחי בחיי, נזקקתי למראה. לשמחתי, הגעתי אלייך.

באמצעותך הכרתי את עצמי מחדש: הבנתי כי הערכים המנחים אותי, אינם בהכרח מנחים אנשים אחרים, וכי עלי להמשיך ולחיות על פי ערכים אלה. קישור - למכתב המלא
...על כל אלה, אני מבקשת להודות לך,
ט. ערב טו' בשבט 07.02.2012

אמרו עלי ש...
בוועידת המאמנים האישיים של ישראל נכחו כ-400 מאמנים, ומתוכם כיבדו בנוכחותם מכובדים שהיו ביום הכנס: פרופ' חיים שפירא(מחבר הספר לא רציונלי ולא במקרה) פרופ' יורם יובל, ד"ר עדי אייל, נשיא ICF העולמי- עו"ד אד מודל.
בוועידה אמרו עלי ש...
"דורית קיי, מאמנת נפלאה חשפה כיצד מילים משנות תודעה בכל תחומי חיינו ואיזה שימוש אנחנו יכולים לעשות במילים כיצד לעצב את תודעתנו וסביבתנו."
וועידת מאמנים אישיים של ישראל - דצמבר 2011

הי דורית.
אכן, זמן עבר במהירות ה"אור".אני ממש מרגישה את השינוי בתגובותיי. בתחילת האימון היית די סקפטית. חשבתי - מה עוד אפשר לחדש לי בגילי המופלג. כיום אני מלאה בהתלהבות מהכלים ומיומנויות שקיבלתי ממך.
כל מפגש איתך הוסיף ידע ותחושה של שינוי.ההרגשה של חום ואנושיות, אמפטיה ורגישות, מקצועיות וביטחון. כל אלה גרמו לי להיפתח לא רק לפניך אלה גם בפני התהליך אימוני.
אני מרגישה שנפל בחלקי מזל בכך שדרכינו נפגשו. אני תמיד אשמור בליבי פינה חמה לך ואשמח לשמור איתך על קשר.
בברכה,
ד"ר מ. תל אביב - אוקטובר 2010

בצומת הדרכים שהגעתי אליה בקריירה, החלטתי לנסות משהו חדש ופניתי לדורית לאימון אישי שיעזור לי ביציאה לדרך החדשה - בגילוי הרצונות, בזיהוי החזקות, החולשות ובמתן כלים להתמודדות עם המסע החדש.
בתור טכנולוג בנשמה, מה שאהבתי באימון אישי ועסקי עם דורית זה שהיא איננה מבזבזת זמן בדיבורים ברומו של עולם, אלא צוללת ישר לתכל''ס - מכירה את הבן-אדם, מנתחת את הסיאוטציות ומעניקה את הכלים לבחירת הדרך וההתמודדות עמה. הגעתי למפגשים כשאני עוד מבולבל ולא יודע לאן פניי מועדות. יצאתי מהתהליך כשהיעד כבר ברור, כשיש לי ביטחון בבחירה וביכולות,. וכשבידיי אמצעים להתמודדות עם האתגרים שעוד יבואו.
דורית - תודה על ההקשבה, ההבנה והניתוחים המדויקים. עזרת לי לסובב סוף של דרך לתחילה של דרך. יישר כוח ובהצלחה!

ג. גבעתיים, ינואר 2010

דורית היקרה,
עם סיום שנת הלימודים ברצוני להודות לך מקרב לב על תרומתך הרבה להצלחת ימי הלמידה של מפקחי המחוז.
רצינותך, המקצועיות, האכפתיות, לקיחת האחראיות ותרומתך הרבה בתהליך הלמידה של צוות המפקחים ראויים לציון.במחוז מרכז האיכות, המצוינות והחדשות הם דרך חיים.

אני מודה לך מאוד על שיתוף הפעולה, על הלמידה המשותפת לאורך השנה גם כשהדברים לא היו נהירים וברורים. כדברי ליאונרדו דה וינצ''י:"להעיז ללכת בדרך שאיש עדיין לא העז ולא להתייחס אל שום דבר כאל מובן מאליו."

יישר כוח והמשך שיתוף פעולה!

ד"ר סולי נתן, מנהלת מחוז, משרד החינוך, מחוז המרכז 2009

לדורית,
התחלתי את האימון בתחושה של תקיעות בקריירה. היה לי עסק עצמאי אך לא הייתי בטוחה שזה מה שאני באמת רוצה לעשות. בשלב די מוקדם של התהליך הבנתי שהתחום שאני נמצאת בו הוא טוב ונכון עבורי ואז הוסבה מטרת האימון מהגדרת כיוון מקצועי לפיתוח של העסק הקיים ומינופו.
את התהליך אימון אישי קיימנו באופן טלפוני ולמרות החששות בתחילה, נוכחתי לדעת כי זו דרך יעילה וטובה מאוד לקיום המפגשים. לרגע לא הרגשתי שאת רחוקה ממני כי תמיד היית קשובה ומעורבת. את השיטה של "מפגש טלפוני" אימצתי לימים גם אני לעסק שלי.
דורית, אני מאוד מרוצה מהתהליך וממך. את אשת שיחה רחבת אופקים, נעימה, הגונה, קרובה וחברית אך גם אסרטיבית כשצריך. יש לך ידע תיאורטי, ניסיון מקצועי וחכמת חיים שביחד, עזרו לך לכוון אותי למקומות הנכונים עבורי והקנו לי הרגשה שיש על מי לסמוך.

יישר כוח!
תודה מכל הלב.
ג. דצמבר 2008

דורית יקרה,
לפגישת אימון הראשונה שלנו הגעתי מותשת, מוחלשת, ממש חסרת כוחות, בלי שום אמון בעצמי, ביכולותיי ובכלל בסביבה. בעיצומו של משבר אישי ומקצועי ענק, אבל עם תקווה שנסכה בי שיחת הטלפון הראשונה - הרגשתי שיש לי "מקום".
היום, 9 חודשים אחרי - אני במקום אחר: אישית, מקצועית. מאמינה הרבה יותר בעצמי ובכלל. רציתי לנצל את ההזדמנות להגיד מילה קטנה שמכילה בתוכה כל כך הרבה: תודה. תודה על שליווית והדרכת את המסע הזה, שנתת לי מקום להיות בו עצמי, תודה על תחושת הביטחון שכל מה שאגיד יתקבל ללא שיפוטיות ולכן הרשיתי לעצמי להיות תודה על הידיעה שיש מי שמובילה אותי לגלות את עצמי בעצמי תודה על שהיית מי שאת במקום ובזמן שהייתי כל כך צריכה.
תודה
ע. מודיעין ספטמבר 2008

על אימון אישי שמעתי מחבר ודי במקרה. העניין סיקרן אותי ודורית היא הראשונה ברשימה שמצאתי. לפגישה הראשונה הגעתי עם הרבה סימני שאלה בקשר לאימון וטיבו ,ובעיקר לעצמי בקריירה ובחיים. במהרה עם הכוונה מקצועית ויסודית של דורית התחילו להיעלם סימני השאלה וכיום יש רק סימני קריאה לדברים שמנחים אותי קדימה.
דורית, היום יכול אני לומר שאת מאמנת מעולה, בעלת כושר אבחון חד, ראיה כוללת וירידה לפרטים. דורית יודעת לקשר בין תחומים בחיים האישיים והמקצועיים הנראים נבדלים זה מזה אך בעצם אחד הם.
אני יכול לומר בביטחון מלא, שכל מי שרוצה להתחיל דרך חדשה ומעוניין להתחיל להניע את עצמו קדימה - שיתחיל אצל דורית.
עלי והצליחי.
ש. חולון מאי 2008

דורית,
מהרגע הראשון התחברתי אלייך... יצאתי מהפגישה הראשונה שלנו עם המון התלהבות, ועם רצון להתחיל בתהליך. המסע שלנו היה מרתק, מעצים ומתגמל. על כך אני מודה לך מאד.
היית שם איתי כל הדרך, עם המון אהבה, תמיכה, פרגון והקשבה, ויחד עם זאת לא ויתרת לי, לא פחדת לפגוש מקומות של התנגדות. הרגשתי בטחון מלא בך ובתהליך, וגם כשהיה יותר קשה, הרגשתי תמיכה מלאה.
דורית, מבחינתי את מאמנת מדהימה, קשובה ומתחשבת. מעבר לתהליך אימון אישי הנפלא שעזרת לי לעבור, את מהווה עבורי דוגמא אישית, שכן בכל פגישה איתך, פגשתי אישה עוצמתית עם ברק בעיניים.
אני מאחלת לך שתמשיכי להגשים חלומות עבורך ועבור אחרים.
עם המון אהבה,
א. תל אביב ינואר 2008

האימון היה עבורי תהליך משמעותי, מעצים ומהנה. קיבלתי המון כוח ודחיפה קדימה להגשמת מטרות בחיי. למדתי כיצד לעצב את החזון שלי, נתת לי תמיכה וחיזוקים, והיום אני מרגישה יותר חיונית,שמחה ואופטימית.
בתוך תהליך אימון אישי למדתי לנהל את זמני טוב יותר, השגתי יכולת לנהל דרמות רגשיות ממקום אחר ולא להיגרר למניפולציות רגשיות. היום אני מוכנה לצאת מהגבולות המוכרים לי, להעז ולקפוץ למים. בוודאי תשמחי לדעת שאני עומדת לעבור לגור בדירה משלי!

ד. נתניה יולי 2007

סיימתי את האימון שלי לפני כשבוע, ואני רוצה לשתף אותך בתחושות שלי. התחלתי בתהליך אימון אישי במטרה להתמודד עם מכרז שברצוני להגיש כדי להגיע לתפקיד ניהולי במגזר ממשלתי. באמצעות התהליך איתך למדתי לקחת את עצמי ברצינות, למדתי לגרום למשפחתי לתמוך בי, חיזקתי את יחסי הציבור שלי במקום העבודה שלי. לימדת אותי להרגיש כל הזמן את ההצלחות הקטנות היומיות שלי. את יודעת, הפסקתי לרצות להיות מושלמת! אני מתעסקת רק בעיקר. אני היום אישה שמקרינה חיוביות.
דורית, נהניתי מכל רגע באימון איתך, גם כשקיימנו אותו פנים מול פנים וגם באימונים הטלפוניים. האישיות החזקה שלך וההחלטיות שלך עזרו לי מאד, וגרמו לי להמשיך באימון עד הסוף. חיזקת בי את האמון בעצמי ואני מרגישה שיש לי עכשיו את האמונה ביכולתי לגשת למכרז ולזכות בו!!
אני יודעת שעוד נתראה,
ס. באר שבע מאי 2007

דורית,
אני מאד רוצה לשתף אותך במה שעושה לי חוויית האימון איתך. כפי שאת חווה יחד עימי, אני מצויה בעיצומו של מסע פרידה לא פשוט מבן זוגי. אני מוצאת ששיחתנו אמש וסיכום האימון ששלחת אלי מאפשרים לי להרגיש רוגע, ונותנים לי כוחות חדשים להתמודד. היום לפני הפגישה המשמעותית שלי אני יכולה לספר לך שהלילה עבר עלי רגוע... תוך כדי ישיבה מול המחשב חשבתי שיהיה לי נפלא לקחת איתי את סיכום פגישת אימון אישי שלנו. הדפסתי לי עותק, וזוהי המנטרה היומית שלי. אז לחיי היום החדש, ולחיי מאמנים כמוך שהם לא רק נבונים, אלא גם רגישים וכל כך אותנטיים.
א. נהריה פברואר 2007

האימון עבורי היה מסע גילוי עצמי. זו הייתה חוויה מעצימה ואני כל כך שמחה שחוויתי אותה. השגתי את האפשרות לחלום. השגתי תובנות על העוצמות שלי (למרביתן לא הייתי כלל מודעת). יצרתי תוכנית פעולה שתעזור לי מאד להשגת החזון שלי. מטרותיי בתהליך אימון אישי היו: לימודים אקדמאים והקמת עסק עצמאי... יש לי תוכנית פעולה ברורה ומפורטת שעל פיה אפעל.
דורית, המשיכי להיות בדיוק כפי שאת - היית מדהימה!!!!!!! רגישה, קשובה, נעימה ומאד אמפטית. עזרת לי להגיע לתובנות, להגשים חלום, וליצור מהפך בחיי.
תודה!!!!!!
ר. ראשל"צ אפריל 2006

אימון אישי היה עבורי ניסיון להביט אל עצמי פנימה, דבר שלא עשיתי קודם. שאלת אותי לפני כמה פגישות מהי פריצת הדרך שלי באימון. ובכן, ייתכן שתצחקי אבל קרה לי דבר בנאלי שלא שמתי לב אליו קודם, הפסקתי לכסוס ציפורניים... הבנתי שעתה, כשאני מחליף מקצוע, מעולם הרפואה לעבודה במשרד משלי - איך אראה מול אנשים כשאני כוסס ציפורניים? עד היום זה לא הטריד אותי, כיון שבחדר הניתוח עבדתי עם כפפות, אבל זה עכשיו עומד להשתנות.
באמצעות העבודה איתך השגתי הכרה בעצמי, ביכולותיי ובהישגיי עד כה. השאלות,לעיתים "המעצבנות", עזרו לי להגיע להכרה מי אני. נתת לי כלים להתמודד עם הפחדים שלי וגם עם סביבתי הקרובה.
את יודעת, כשאני חושב על כך, אף אחד (אף לא רעייתי), לא הצליח לחדור בעדי כמו שהצלחת את. בעזרתך יש לי את הכלים להתמודד עם עצמי, ועם אתגרי העתיד.
לסיום, יישר כוח, המשיכי לעזור לאנשים לראות את היעוד שלהם, לחלום חלומות, ולסייע להם לבנות את התוכנית שלהם לחיים.
תודה על הכל.
ז. הרצליה פברואר 2006

לפני ארבעה חודשים, בהמלצת מישהו, נכנסתי לפורום שלכם.. סיפרתי לכם על עצמי... וביקשתי כל מיני הצעות איך לפתור את בעיותיי.... פנו אלי חזרה כמה וכמה מאמנים... אבל פנתה אלי מאמנת אחת, שבאופן התגובה שלה פשוט הקסימה אותי. קוראים לה דורית...
נפגשנו ,הכרנו... והתחלנו תהליך אימון אישי. אתמול סיימנו את 12 המפגשים. ואמרתי תודה רבה...
ואני רוצה להגיד לה גם כאן, כי כאן זה בעצם התחיל - תודה רבה, על ההקשבה, על הלמידה, על הנזיפות...
מבטיחה להמשיך את התהליך...
תודה רבה. ל. רמת גן פברואר 2006  יש לכם שאלות על תפקידו של מאמן אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
יעוץ אירגוני

פיתוח צוותים - בן גוריון

פיתוח צוותים בשיטת D.Coaching. למדו על תהליך פיתוח צוותים שלי דרך עיניהם של לקוחות קודמים. תהליך פיתוח צוותים באוניברסיטת בן גוריון.
 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים