יעוץ אירגוני אימון אישי לראיון עבודה
 
      פיתוח מנהלים
 

ראיון עבודה - ספק עצמי כגורם מכשיל


חיפוש עבודה הוא תהליך מאתגר ומתמשך שמצליח לעורר בנו רגשות חזקים ומעורבים. מחקרים רבים זיהו כי, ככל שהתהליך של חיפוש עבודה מתארך, מתגברים גם החששות שלנו מפני מעמד ראיון העבודה ואפשרות הכישלון הטמונה בו. 

ראיון עבודה - כישלון ומעגל החרדה


חשש זה, שמתחזק עם כל ראיון לא מוצלח, משתלט עלינו בהדרגה ובראיון הבא מונע מאתנו לתת ביטוי הולם לחזקות המקצועיות והאישיותיות שלנו. במעגל זה, שבו כל כישלון גורר כישלון, תחושות האי-נוחות והדאגה ממשיכות להתחזק ומרחק בינינו להצלחה רק הולך וגדל.
 

אימון אישי להצלחה בכל ראיון עבודה


אימון אישי ממוקד לראיון עבודה מיועד להכין את המועמד לתהליך של קבלת משרה חדשה. בהכנה לראיונות עבודה נתמקד בדרך העברת המסרים של המועמד, נפעל לתכנן ולכוון את שפת גופו ונשפר את יכולתו להציג את הניסיון המקצועי שלו ואת עצמו בדרך שתהיה יעילה, מרשימה ומעניינת.
אימון אישי לראיון עבודה
אימון אישי לראיון עבודה - D.Coaching
במפגשים אימון ממוקדים יקבל המועמד כלים שבהם יוכל לנתח את התהליך המתרחש במעמד ראיון עבודה, להבין את חוקיות התהליך ואת הדרישות הסמויות והגלויות של המראיין.
מטרת אימון אישי ל-ראיון עבודה היא לאפשר למועמד לשלוט על תהליך הראיון והן מזעור מחשבות שליליות, חיזוק היכולות האישיות ואופן ההצגה של החזקות.
 

איך אני מתכונן לקראת ראיון עבודה ?


אימון אישי להכנה לקראת ראיון עבודה כולל 2 שלבים עיקריים.

אימון אישי - שלב ראשון שלב ראשון - קורות חיים

בשלב זה בתהליך האימון נעבור יחדיו על קורות החיים, נבדוק מהם הסעיפים אותם נרצה להדגיש ולפתח במהלך הראיון.נזהה את הסעיפים עליהם עשויים המגייסים לעבודה להתמקד.

אימון אישי - שלב שני שלב שני - הכנה לראיון

שלב שני בתהליך אימון אישי ל-ראיון עבודה כולל סימולציות לסוגים שונים של ראיונות עבודה. בראיון זה נתמקד במרכיבים המקצועיים של התפקיד ונגבש אותם למסר ברור. נתאמן ונתמודד עם סוגי שונים של שאלות.

הכנה ממוקדת לראיונות עבודה באמצעות Coaching ל-ראיון עבודה , תאפשר למועמד שמגיע ל-ראיון עבודה להגיע יותר בטוח בעצמו, להציג את עצמו באופן מיטבי,להעביר מסרים בבירור ולהתמודד בהצלחה עם השלבים הבאים בדרך למציאת המשרה המבוקשת.

 

 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים