יעוץ אירגוני קואצ'ינג - מאמרים
 
      פיתוח מנהלים
 

קואצ'ינג -מאמרים

אימון אישי - מאמרים

אימון אישי - מאמרים תהליך אימון אישי עוזר לנו לגשר בין הרצוי והמצוי. אימון אישי עוזר לנו להטיב להבין את עצמנו ובדרך זו גם להבין מהן השאיפות האמיתיות שלנו, אותם הרצונות הפנימיים - ולעתים סמויים - שהגשמתם היא עבורנו הדרך היחידה לתחושת הסיפוק והאושר .
כאן תמצאו מידע על תהליך אימון אישי, כיצד מתרחש, במה מועיל, אילו תוצאות יוצר ועוד. כאן תקבלו מידע גם המאמן האישי, תפקידו, איכויותיו, כליו וגבולותיו.

מאמרים מומלצים
אימון אישי מהו ?ערכים - Coachingאימון אישי לנועראימון אישי להצלחה
 

למידע נוסף כנסו לחצו כאן: אימון אישי - מאמרים

אימון עסקי - מאמרים

אימון עסקי - מאמרים תהליך אימון עסקי מתמקד בצמיחה עסקית של העסק ובשיפור ביצועים של המנהלים והעובדים. ממש כמו אימון אישי, גם תהליך אימון עסקי עוסק בהצבת יעדים ברורים ומתן פתרונות מעשיים להשגתם. אומנם, ההבדל כאן הוא בסוג היעדים וכך מושגים כמו "אושר" ו"צמיחה אישית" מפנים מקום למושגים אחרים כגון "צמיחה", "הצלחה עסקית" ועוד .

מאמרים מומלצים
תרבות ארגוניתשינוי ארגוניאימון אישי לעסק קטןאימון אישי ועסקי
 

למידע נוסף כנסו לחצו כאן: אימון עסקי - מאמרים

אימון לקריירה - מאמרים

אימון לקריירה- מאמרים קריירה היא זירת התרחשות מרכזית בחיינו, זירה שבה נקבעים יעדים רבים ושבה אנו נוחלים המון הישגים ובמקביל גם המון אכזבות. אימון לקריירה מאפשר למתאמן לנהל בצורה מושכלת ואפקטיבית יותר את חייו המקצועיים, עוזר לו לתכנן וליישם תהליכי התקדמות וצמיחה ומעניק לו כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות בהן חלק מפיתוח קריירה. אימון לקריירה עוזר גם להצלחה בראיונות העבודה ובתהליכי מו"מ שונים הקשורים להתקדמות בסולם הדרגות בארגון.

מאמרים מומלצים
אימון אישי לראיון עבודהאינטליגנציה רגשית בעבודהתכנון קריירהאינטליגנציה רגשית - שלא הכרת
 

למידע נוסף כנסו לחצו כאן: אימון לקריירה - מאמרים

מנהיגות - מאמרים

מנהיגות - מאמרים מנהיגות היא תכונה שמאפשרת לנו ליזום, להוביל אחרים ולתפוס תפקידי מפתח שונים בחיינו הפרטיים והמקצועיים. אומנם, לפני כל אלה, מנהיגות היא היכולת לקחת שליטה על התהליכים הפנימיים המתרחשים בתוכנו. מנהיגות היא כלי לניהול עצמי, ניהול רגשות ותגובות, ניהול מעשים ומחשבות. מעל לכל, מנהיגות היא כלי צמיחה אישית ולא בכדי נאמר שמנהיגות אמיתית היא זו שמתחילה בפנים.

מאמרים מומלצים
מנהיגות המנהלקבלת החלטותפיתוח מנהיגותאימון אישי - מנהיגות
 

למידע נוסף כנסו לחצו כאן: מנהיגות - מאמרים
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים