יעוץ אירגוני נטוורקינג
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
 
נטוורקינג כדרך יעילה של שיווק עצמי ומציאת תעסוקה בעת מיתון כלכלי

(אימון אישי - מאמרים)

דורית קיי  MA אימון אישי , אימון עסקי, יעוץ ארגוני

נטוורקינג - מבוא


משברים כלכליים נותנים את אותותיהם בכל פלחי המגזר העסקי: החל משכירים ועד למנהלי חברות ופרילנסרים. באופן טבעי, מתבטא המשבר בתחום הפיננסי: נכסים שערכם צנח, ירידה בביקוש המביאה להפסדים גדולים, קיצוצים ולא אחת גם פיטורים.
כל אחת מן התופעות הללו משפיעה, כמובן, על מעגלים נוספים, וגורמת לתופעות לוואי המשליכות על הסביבה הקרובה של כל אדם ואדם ובסופו של דבר על החברה כולה. אולם מלבד ההשלכות הפיננסיות קיים היבט נוסף חשוב לא פחות: ההיבט המנטאלי והתנהגותי של כל פרט ופרט. לאלו התוהים על הקשר בין מנטאליות והתנהגות אישית לבין הפן העסקי, נמצא כי יותר ויותר אנשים מבינים כיום את חשיבותה של בניית מערך התנהגותי לשם סיוע בהצלחה עסקית, במיוחד בתקופות של מיתון. ישנן כמה מסגרות נטוורקינג שמאפשרות לרכוש כלים, שיסייעו לכם ולעסק שלכם גם יחד, לאמץ דפוסי התנהגות נכונים יותר הממנפים את התנהגותכם לתוצאות רצויות.

מפגשי נטוורקינג


מפגשי נטוורקינג הם אחת הדרכים היעילות ביותר לשלב למידה עם יישום פרקטי וכלי מצויין לצורך שיווק עצמי. המפגשים נערכים לרוב בהנחיית יועץ שיווקי וכוללים משתתפים ממגוון תחומים עסקיים. הרעיון העומד בבסיסו של מפגש נטוורקינג הוא היכולת ליצור רשת של שיתופי פעולה עסקיים, המשלבים הצבת יעדים ומטרות לטווח הרחוק. פירוש הדבר הוא שבבואנו למפגש נטוורקינג לא ננסה לשווק את עצמנו בצורה אגרסיבית בקרב חברי הקבוצה, על מנת לשפר את נתוני המכירות שלנו לטווח הקרוב, אלא נבסס קשרים שיוכלו לסייע לנו בהגדלת מכירות בטווח הרחוק. מלבד ביסוס הקשרים העסקיים, באמעצות נטוורקינג רוכשים חברי הקבוצה כלים להבנת תהליכי שיווק אישיים ויישומם כל אחד בתחומו ומתאפשר שיח מלמד מפרה ורב תחומי.
מפגשי נטוורקינג מתאימים לכולם: למי שמעוניין להגדיל את המכירות (בסופו של דבר זהו מדד ההצלחה הוודאי והבטוח ביותר אליו כולנו שואפים...), למי שרוצה לשווק את עצמו בצורה משכנעת יותר, למבקשים להגשים חלומות עסקיים ולחפצים למצוא פרטנרים לדרך חדשה ומאתגרת של למידה משותפת והצלחות כלכליות. ככל שהקבוצה הטרוגנית יותר, כך יכולה להתבסס רשת המבוססת על שיתוף פעולה ואמון, במקום על תחרותיות ובידול.

איך למצוא מפגשי נטוורקינג המתאימים לך?


חיפוש ברשת האינטרנט אחר נטוורקינג, יביא אתכם לשני מקורות עיקרים: מפגשים הנערכים פנים מול פנים ,ורשתות אינטרנטיות. לדוגמא,רשת Linked in היא רשת ותיקה שישנם הד הנטרים לא מעטים המשתמשים בה כדי לאתר עובדים לתפקידים בכירים ייחודיים. רישום לרשת נטוורקינג הוא קל ומאפשר למשתמש לעדכן את הפרופיל העסקי שלו מעת לעת.
רשת ישראלית נוספת היא רשת hook . רשת זו מאפשרת לכל נכנס להרכיב את הפרופיל האישי והעסקי שלו, לכתוב בלוג ולטוות רשת קשרים.
מקור רישות נוסף להחלפת דעות ורעיונות הוא קפה דימרקר. זוהי פלטפורמה שמאפשרת פגישות אינטרנטיות שעשויות להוביל ליצירת קשרים מקצועיים.

נטוורקינג - סדנאות התמקצעות אישית


כשאנו במשבר,זוהי בחירה שלנו כיצד נתייחס ונתמודד עם המשבר. ניתן לראות בתקופה זו עצירה זמנית שתאפשר לכל אחד להתבונן פנימה,ולראות היכן הוא רוצה לראות את עצמו בעתיד, ולבדוק כיצד הוא יכול ליישם זאת. בתקופת מיתון שעלולה להיות משברית לחלק מאיתנו,דווקא חברות בקבוצת נטוורקינג עשויה לסייע קבוצות של אימון אישי, עשויות לתת פתרון גם ליצירת קשרים עסקיים,חברתיים חדשים,גם רכישת כלים להעצמה אישית ועסקית.
כדאי לזכור שתמיד תימצא סיבה לוותר על החלום. אם לא יהיה זה המיתון ,תהיה זו סיבה אחרת, אבל ההחלטה והכוח להגשים מטרות וחלומות ישנים הינם בידיכם והשינוי אפשרי וזמין לכל אחד ואחת.
יש לכם שאלות על נטוורקינג ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים