יעוץ אירגוני אימון אישי - למה זה כדאי?
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

אימון אישי - תחומי השפעה


אימון אישי הוא מושג שעדיין אינו לגמרי ברור לכול, ואם תשאלו אנשים ברחוב איזו תועלת ניתן להפיק ממנו, סביר להניח שרובם לא ידעו לענות לכם ואלו שכן יענו, יספקו בוודאי מגוון רחב של תשובות. אולם, אם תציגו את אותה שאלה בפני אנשים הנעזרים בשירותי אימון אישי, סביר להניח שרובם יתנו לכם את אותה התשובה- תוצאות. זה לא משנה אם מטרתו של אדם הנעזר בשירותי אימון אישי היא להקנות לעצמו כלים שישפרו את יכולת הטיפול בבעיות, להקל על המעבר בין תקופות שונות בחיים, להגדיל את הבטחון העצמי או אפילו לשפר את תנאי השכר שלו. אימון אישי מאפשר לאנשים שונים להשיג במהירות יחסית מטרות אותן הציבו לעצמם במגוון תחומים.

אימון אישי לעסקים


מחקר בדבר השפעתו של אימון אישי והתועלת המופקת ממנו נערך לאחרונה על ידי הפדרציה הבינלאומית לאימון אישי, בקרב בעלי עסקים שנעזרו במאמן אישי. המחקר ניסה לסווג ביתר דיוק הן את הסיבות בגללן בוחרים אנשים להשתמש בשירותי אימון אישי והן את התחומים להם תורם אימון באופן המשמעותי ביותר.
על פי מחקר זה, אימון אישי הוא כלי יעיל במיוחד לפיתוח כישורי מנהיגות, לשיפור ההתנהלות הכלכלית בכלל והעיסקית בפרט ולהקניית יכולות לפתרון בעיות, לעבודה בצוות ולהנעה של עובדים. 77% מהנשאלים קבעו כי לתהליך האימון היתה השפעה משמעותית על התנהלותם העיסקית וכ-60% יכלו לזהות באופן ישיר את תרומתו של תהליך האימון לרווחיות העסק שלהם. 60% מהנשאלים דיווחו על עלייה בפרודקטיביות של עובדיהם ואחוז דומה דיווח על עלייה משמעותית בשביעות הרצון של עובדיהם.
מעבר לכך, אחוז גבוה מאוד מהנשאלים הצהיר כי אימון אישי נתפש כתהליך חיובי מאוד והם ישמחו להמליץ לכל מכריהם להשתמש בשירותיו של מאמן אישי.

אימון אישי - מה באמת אפשר להשיג?


התשובה היא פשוטה - באמצעות אימון אישי ניתן להשיג כל דבר שתרצו. תהליך אימון למטרות עיסקיות יאפשר לכם לשפר את הדרך בה אתם מנהלים את העסק שלכם ולהגדיל משמעותית לא רק את התפוקה והרווחיות אלה גם את רמת שביעות הרצון שלכם ושל עובדיכם. אימון אישי שאינו עסקי יסייע לכם להתמודד עם בעיות בחיי היום יום ביתר קלות, יעלה את רמת הבטחון העצמי שלכם וישפר משמעותית את איכות חייכם. אך התועלת הגדולה ביותר בתהליך אימון היא הכלים אותם רוכשים במהלך הדרך. הכלים הללו ימשיכו לשרת אתכם בעתיד וישפיעו על כל תחומי החיים לא רק על הבעיה אותה שאפתם לפתור.


 
 יש לכם שאלות על אימון אישי לנשים ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים