יעוץ אירגוני יעוץ ארגוני - ספרים מומלצים
 
      פיתוח מנהלים
 
יעוץ ארגוני יעוץ ארגוני 
 מידע על יעוץ ארגוני ואימון ארגוני יעוץ ארגוני ואימון ארגוני
 מידע על יעוץ ארגוני - שאלות ותשובות יעוץ ארגוני - שאלות ותשובות
 מידע על יעוץ ארגוני - ספרים מומלצים יעוץ ארגוני - ספרים מומלצים
 מידע על יעוץ ארגוני - ליווי הליך פיטורין יעוץ ארגוני - ליווי הליך פיטורין
 מידע על קריירה קריירה
 מידע על סדנאות והרצאות סדנאות והרצאות
-----
יעוץ ארגוני  - תעודותיעוץ ארגוני: תעודות >> תעודות הסמכה בתחום אימון אישי, אימון עסקי, פיתוח מנהלים, יעוץ ארגוני ו- NLP

מבין לקוחותיי העסקייםאימון אישי - מכבי

אימון אישי - כרמל

אימון אישי - אזימוט

אימון אישי - דיסקונט

אימון אישי - גושן

אימון אישי - סטארטאפ

אימון אישי - בית בריל

אימון אישי - הסתדרות

אימון אישי - מכללה למנהל

אימון אישי - ספיר

אימון אישי - THIS

אימון אישי - כתף אל כתף

אימון אישי - IDA

אימון עסקי - עתיד

המועצה להשכלה גבוהה

אימון עסקי - רופין
אימון עסקי - מועצה איזורית שומרון
אימון עסקי - שחם ביטוח אימון עסקי - מכון מופת

 

D.Coaching מן התקשורת

שאלת מיליון הדולר:
איך מבקשים העלאה בשכר?

גלובס - וחוזר חלילה
חושבים שזה הטיימינג המתאים לנסח מחדש חוזה העסקה?
חוזרים לעבודה טיפים לנחיתה קלה.
להלן קטעים נבחרים מתוך כתבות בהשתתפות דורית קיי שהתפרסמו בעיתון "גלובס".
קריאה מהנה.

יעוץ ארגוני  - רשימת ספרים מומלצים

להלן רשימת ספרים מומלצים שעוסקים בנושא יעוץ ארגוני ותורמים להבנת תהליך יעוץ, הן מצדו של היועץ והן מצדו של בעל העסק/מנהל הארגון. הרשימה כוללת ספרי לימוד, העשרה, ספרי לימוד עצמי  ועוד. כאן תמצאו ספרים שעוסקים באספקטים שונים של תהליך יעוץ ארגוני - יעוץ ארגוני לייעול תהליכים, יעוץ ארגוני לשינוי אסטרטגיה ארגונית, יעוץ ארגוני לפיתוח המשאב האנושי ועוד. הספרים שמופיעים כאן יעזרו לשפוך אור על נושא יעוץ ארגוני, על תהליך יעוץ עצמו ועל יתרונותיו השונים.
יעוץ ארגוני - הכל אפשרי הכל אפשרי

יעוץ ארגוני - ספארי האסטרטגיות ספארי האסטרטגיות

יעוץ ארגוני - ניהול שינוי ארגוני ניהול שינוי ארגוני

יעוץ ארגוני - צעד קטן לשינוי גדול צעד קטן לשינוי גדול 
יעוץ ארגוני - על תחרות על תחרות

יעוץ ארגוני - ניהול הלכה למעשה ניהול הלכה למעשה

יעוץ ארגוני - להב היהלום להב היהלום

יעוץ ארגוני - דרך המל'כ דרך המל"כ
הכל אפשרי  

הכל אפשרי


ספרם של בנג'מין זנדר ורוזמונד סטון זנדר (מטר 2007). מחברי הספר עוסקים בתחום יעוץ ארגוני ומרצים בסדנאות פיתוח מנהלים ברחבי העולם. הספר מציע סדרת תרגילים לפיתוח יצירתיות בסביבת העבודה ובחיים האישיים. תהליך יעוץ ארגוני מתנהל, בין השאר, באמצעות סדנאות שמטרתן הטמעת תהליכים בארגון.
הנחת היסוד בספר זה היא שהחיים בנויים כמו סיפור ובכוחנו להגדיר הגדרות חדשות שיאפשרו לנו אפשרויות חדשות. בדיוק כמו בתהליך של יעוץ ארגוני ,לאחר השלב הראשון של אבחון ארגוני, מתן המלצות ותהליך הטעמה, האמונה כאן היא שניתן בעזרת פיתוח יצירתיות לערוך שינויים בארגון חשובה ומהווה תשתית לפיתוח עסקי.
ספארי אסטרטגיות  

ספארי אסטרטגיות


ספר זה מאפשר ליועץ הארגוני בתהליך של יעוץ ארגוני ובתהליך פיתוח מנהלים לחוות סיור מודרך בערבות הניהול האסטרטגי. מחבר הספר, הנרי מינצברג, הוא מגדולי המומחים בתחום האסטרטגיה והחשיבה הניהולית בעולם (ידיעות אחרונות 2006).
בספר זה מינצברג עוסק באתגר הניהולי המשמעותי ביותר לבעלי חברות ועסקים והוא - גיבוש אסטרטגיה. יועץ ארגוני ימצא בספר זה המלצות רבות על אסטרטגיות שונות שהוא יכול להביא לארגונים בהם הוא מעורב בתהליכי יעוץ ארגוני ובתהליכי פיתוח מנהלים. הספר מבהיר כי תהליכי יעוץ ארגוני דורשים משנה זהירות שהרי אין 2 ארגונים זהים ,ועל כן לא ניתן להציע פתרון קסם חד מימדי – יעוץ ארגוני שיתאים לכל ארגון וארגון.
 
ניהול שינוי אסטרטגי  

ניהול שינוי אסטרטגי


ד"ר עמיר לוי ,יועץ ארגוני וניהולי מקנה בעזרת ספר זה (צ'ריקובר 2000) מושגים ותאור תהליכים שמסיעים לכל מנהל המבקש לערוך שינוי בארגונו ,לנהל זאת בצורה המועילה ביותר ,ולארגן מחדש את תפיסתו לגבי השינוי הרצוי , מהותו והיקפו.
המחבר מוציא ידע זה מרשותו הבלעדית של היועץ הארגוני ולמעשה נותן כלים לניהול תהליך יעוץ ארגוני לבעל עסק עצמו.
צעד קטן לשינוי גדול  

צעד קטן לשינוי גדול

 
ד"ר רוברט מאורר (אגם 2004) מביא בספרו את השיטה היפנית להשגת הצלחה בחיים האישיים ובסביבה הארגונית. כשלקוחות מחליטים לחולל שינוי בחייהם האישיים והמקצועיים,ומסתייעים בתהליך של אימון אישי או יעוץ ארגוני,שיטת הצעדים הקטנים – 'הקאיזן' פועלת היות והיא ממיסה התנגדויות אפשרויות ומכינה את הפרט והארגון לשינוי – שינוי שהוא הפועל היוצא והמטרה של תהליך אימון אישי או ייעוץ ארגוני .הספר עוסק בהגעה ליעדים ובשימור המצוינות – מהיעדים מרכזיים של כל תהליך יעוץ ארגוני שהוא.
על תחרות  

על תחרות


מייקל פורטר שרעיונותיו מעצבים את האסטרטגיה העסקית בעולם, בספר זה (מטר 2000) מביא את מאמריו המפתחים טיעונים חשובים למנהלים וליועצים המובילים תהליכי יעוץ ארגוני לחברות. לטענתו, המפתח לרווחיות ולצמיחה הוא יצירת מיצוב תחרותי ייחודיי ושיפורו בהתמדה, השגשוג בארגון נובע מהיכולת לשפר את הפריון בקביעות.
הספר מראה כיצד התוצאות של פיתוח עסקי נכון ותוצאות של פיתוח אנושי בתהליכי יעוץ ארגוני ופיתוח מנהלים מביאות לחדשנות במגזר פרטי ולקדמה חברתית.
ניהול הלכה למעשה

 

ניהול הלכה למעשה


פיטר פ' דרוקר הנחשב למומחה בתחום ישום אסטרטגיות ובתחום יעוץ ארגוני לעסקים פרטים, ארגונים ציבוריים ומלכ"רים ,בספרו(פקר2006) שנכתב ב1955 מדגיש את חשיבותם של העובדים כשותפים חיוניים להצלחת העסק.
הספר שופך אור על אחד האתגרים העומדים לפני יועץ ארגוני בתהליך של יעוץ ארגוני והוא - חיזוק האחריות המנהלים בפיתוח יכולת המנהיגות של העובדים בארגון.
להב היהלום  

להב היהלום

 
גשה מייקל רואץ' (כנרת 2008) ניהל את מחלקת היהלומים בחברת "אנדין אינטרנשיונל" במשך כ15 שנים והביא את החברה למחזור שנתי של יותר ממאה מיליון דולר.
הספר מעשיר את עולם הקורא מעולם יעוץ ארגוני או הוקרא הפרטי בתפיסה בודהיסטית המשפיעה על האסטרטגיה העסקית. זהו אחד הספרים הנמכרים ביותר בתחום ניהול העסקים בארצות הברית ובסין.
דרך המל"כ   

דרך המל"כ

 
עדינה חיים דסקל (אורלי לוי 2005) מציעה בספרה דרך התבוננות חדשה על חיינו האישים והמקצועיים. כל מי שעוסק בתחום יעוץ ארגוני ימצא כאן תרגילים שיוכל להביא בעבודתו בפיתוח מנהלים ובתהליך של יעוץ ארגוני עצמו.
 שותפים ברשת: ייעוץ עסקי


  יש לכם שאלות על יעוץ ארגוני ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים