יעוץ אירגוני מדע ההתעשרות
 
      פיתוח מנהלים
 

 רוצים ליצור שפע בחיים שלכם?
 זקוקים לשיפור במצבכם הפיננסי?
 רוצים ללמד איך לעשות זאת?

עתה יש דרך להטמיע למידה בדרך עצמאית בזכות הספר המהפכני - 'מדע ההתעשרות', מדריך פרי עתו של וואלאס די ווטלס שנכתב בשנת 1910 ומאז זכה למעמד קנוני במקומות רבים בעולם. מדובר במדריך שמשלב תובנות אמוציונואליות ותהליכים מעשיים ובא למפות את אחד הנתיבים המורכבים מכל - למפות את הדרך אל העושר.  

לפרטים נוספים >> 
מדע ההתעשרות
מדע ההתעשרות
הספר מדע ההתעשרות המובא בצורה של אודיו (דיסק להאזנה) יאפשר לכל אחד ואחת מכם ללמד את החוקים המדויקים של מדע ההתעשרות. חוקים אלו הם חוקי הצלחה שעובדים בוודאות עבור אנשים מצליחים.

בוודאי תהיתם בעבר כיצד למשל במקום עבודה אחד ישנם אנשים שמתקדמים מהר ומתעשרים ובסמוך אליהם , מצויים רבים הממשיכים לעמול קשה מבלי להתקדם וליצור שפע בחייהם.

על מנת להפנים את חוקי ההצלחה, מה שעלינו לעשות הוא להקשיב וללמד מההצלחות של האחרים. מחקרים רבים מעידים שתהליכי למידה משמעותיים קורים כאשר אנחנו נחשפים , ומשננים את החומר כמה שיותר פעמים.
על כן, כדי להפוך את התיאוריה לפרקטיקה ולהפנים את התכנים ברמת התת מודע., הספר מדע ההתעשרות ,תורגם גם לאודיו ומאפשר גם למי שבנכם אין פניות לקרוא ,להאזין לספר למשל במהלך טיסה או בשעות מנוחה בזמן פנוי.
התחילו לשפר את איכות חייכם כבר עתה וליצר שפע בחיים שלכם.

מדע ההתעשרות -  העושר בהישג ידך >> 

  יש לכם שאלות על "מדע ההתעשרות" ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים