יעוץ אירגוני מבוא ל-Coaching
 
      פיתוח מנהלים
 
אימון אישי הוא תהליך המאפשר ליצור מציאות רצויה. במהלך התהליך, ובסיוע שלי כמאמנת, תגלה כיווני חיים חדשים ורצונות חבויים שיאפשרו ליצור מציאות חדשה. במהלך התהליך נחשוף יחדיו את חוזקותיך, ונמנף את היכולות שלך, כך שתוכל להתגבר על הפחדים הנוצרים בתהליך. התהליך יסייע בידך לגלות את דפוסי ההתנהגות שבולמים אותך בהשגת הדברים הרצויים עבורך.
המושג אימון מוכר לרובנו מתחום הספורט. מאמן הספורט מסייע למתאמן לשפר את יכולותיו באמצעות שיטות של אבחנה, משוב, בניית מטרות ריאליות והדגמה.
מהו אימון אישי
מהו אימון אישי - D.Coaching
אימון אישי (Coaching) הוא תהליך מובנה בין שני גורמים: המאמן והמתאמן. המושג אימון מוכר לרובנו מתחום הספורט. מאמן הספורט מסייע למתאמן לשפר את יכולותיו באמצעות שיטות של אבחנה, משוב, בניית מטרות ריאליות והדגמה. אימון הוא תהליך מובנה בין שני גורמים: המאמן והמתאמן.

אחד המאפיינים הבולטים של אימון אישי הוא העובדה שתהליך האימון האישי הוא קצר טווח. בתהליך האימון מתמקד המתאמן באמצעים ופעולות שעליו לנקוט כדי להגשים את חלומו. המתאמן לומד ליצור את החזון שלו, לגזור ממנו מטרות ולבנות יעדים מדידים. כתוצאה מהתהליך משפר המתאמן את יכולותיו, מחזק את נקודות החזקה שלו ומשפר את איכות חייו.
ה-International coach federation) ICF) מגדירה אימון אישי כמערכת יחסים בין מאמן ומתאמן המתמקדת בפעולות אותם הלקוחות נוקטים על מנת להגביר את מודעותם העצמית, שיפור ביצועיהם והגברת איכות חייהם.

עוד על תהליך אימון אישי


תהליך אימון אישי מחולל טרנספורמציה בחיים האישיים והמקצועיים. במהלך תהליך אימון אישי המתאמן לומד לקחת אחריות על עצמו ולנקוט בפעולות שיסייעו לו להגשים את שאיפותיו. במהלך כל תהליך אימון אישי מתקיים דיאלוג מתמיד בין המאמן למתאמן. דיאלוג ממוקד תוצאות. במהלך התהליך יש התייחסות גם להיבט הרגשי של המתאמן. ראשית המתאמן לומד להבחין בין רגשות שונים שעולים בו לגבי סוגיות שונות. לאחר מכן לומד המתאמן לנהל את רגשותיו ואת הפחדים העלולים לשתק אותו ולמנוע ממנו לנקוט בצעדים המתאימים למימוש חזונו. המתאמן בונה את החזון שאותו הוא חפץ לממש ולהביא להצלחה בחייו. על מנת ליצור תהליך עבודה פורה שבמהלכו יתקיים אמון בין הצדדים, מאמן אישי עורך תאום ציפיות בינו למתאמן, כמו כן חותמים שני הצדדים על הסכם המפרט את מהלך העבודה. במהלך העבודה המשותפת עוזר המאמן למתאמן להגדיר את החזון האישי או את החלום שהמתאמן היה מבקש להגשים, המאמן מסייע להגדרת נקודות מפנה ופריצות דרך בתהליך, לבנות סביבות תומכות עבור המתאמן לתהליך, ולתת משוב שותף למתאמן.
ישלכם שאלות ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים