יעוץ אירגוני פרק חדש בחיים
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

אימון אישי - קצת חשבון נפש....


השנה החדשה כבר התחילה (אנחנו בדיוק בהתחלת "סוף החגים") ובתחושת אופטימיות זהירה החלטתי לבדוק מה מעלות תוצאות החיפוש בגוגל כאשר מחפשים "פרק חדש בחיים". הרי מדד הגוגל, כמו מדד מק דונלד, מראה לנו פחות או יותר מה מצבינו...
אז ככה, בוודאי לא תופתעו לגלות שפרק חדש בחיים מתקשר פעמים רבות לפרישה מהעבודה, לאהבה חדשה, לגירושים, לתינוק חדש בבית ועוד...


איזה פרק חדש פתחתם השנה?


אילו פרקים חדשים חוויתם אתם? כיצד אתם התמודדתם? האם היו פרקים יזומים?
אופטימי ויזום
נשואים, מעבר למקום מגורים איכותי יותר, פתיחת עסק, הרחבת העסק, טיול ממושך בחו"ל, תינוק חדש בבית, ועוד...
פסימי ויזום
גרושים, סגירת עסק, ירידה מכוונת ברמת החיים וכיוצ"ב
אופטימי ומפתיע
שיפור בתנאי ההעסקה, עלייה בדרגה, בונוס כספי, זכייה בהגרלה, אהבה חדשה ועוד
פסימי ומפתיע
גרושים (לפעמים זה בא בהפתעה!), מוות, מחלה ועוד.
כאשר אנחנו שותפים לשינוי ומודעים לבואו של הפרק החדש - ובמיוחד כאשר השינוי משמח ומבשר על התחדשות, אופטימיות ואופק חיובי - קל להתחבר למצב החדש ולהירתם להשלכותיו... לכן קל יותר להתחבר לתינוק חדש, לבית חדש, ולאהבה חדשה מאשר לפיטורין, גירושין, אובדן או התמודדות קשה אחרת.


אימון אישי - מה באמת אפשר להשיג?


החלטתם שהשנה תבצעו שינוי בחייכם... השינוי נכפה עליכם? מה עושים?
כיצד לפתוח בדף חדש?
כמובן, אין נוסחת קסם להתמודדות! לכל אחד התמודדות שונה, כל אחד מביא את עצמו להתמודדות, לשינוי ולפרק החדש. האופי, הסביבה הקרובה ואפילו הגנים יהיו שותפים לתוצאות ולמרות זאת, ידועות מספר גישות ושיטות להתמודדות ולפתיחת פרק חדש בחיים:
- אימון אישי או אימון עסקי מקדמים לתוצאות רצויות בכל סיטואציה: התמודדות עם סיומה של תקופה (נישואים לא מוצלחים, עסק כושל, אהבה נכזבת) ו/ או עם תחילה של תקופה חדשה! באימון ניתן לרכוש כלים להתמודדות עם הפרק הנוכחי הדש כמו גם עם מצבים נוספים בעתיד.
- טכניקת הדף החדש: מחיקת כל דבר גרוע שקורה, מיד לאחר שהוא קורה, ופתיחת דף חדש ללא שהיות! כיצד עושים זאת? שוכחים ונפתחים לדף החדש! נמנעים מתקיעות במצבים הקשים.
- רשימת מנצחים: על מנת להגיע לתוצאות רצויות עבורכם, הכינו רשימה אישית של יעדים אותם הייתם רוצים להשיג תוך הקפדה על ניסוח יעדים ספציפיים. לדוגמא : בחופשה הבאה אני רוצה לטייל בארצות הברית. על מנת להגביר את ההתלהבות שלכם, ולאפשר לכם חופש מחשבה, הקפידו להתחיל
במשפט "אני רוצה", או "אני מתכוון".
- מיקוד , מיקוד ומיקוד... על מנת ליצור את המיקוד הדרוש לתהליך של התבוננות פנימית, מומלץ להסתייע בשאלות מנחות. להלן מקצת מהשאלות שעשויות לסייע לכם: מה הייתי רוצה להשיג? מה אני רוצה לעשות? היכן הייתי רוצה להיות? מה יתאפשר לי כשיהיה לי מה שארצה, מה באישיותי ובאופיי יבוא לידי ביטוי שם. לאחר שעניתם על השאלות , נסו לראות האם ניתן לאחד את התשובות לקבוצות. לדוגמא: קריירה, זוגיות וכדומה.
- יצירת עדיפויות. עתה לאחר שיש לכם רשימה, בחרו את היעד המשמעותי ביותר עבורכם. תאופיין יעד זה יאופיין בכך שאם תעשו פעולות להשגתה להשגתו תחומים נוספים בחייכם יושפעו לטובה. הרכיבו תוכנית פעולה אשר תסייע לכם להפוך תמונה למציאות.
- מגרש המשחקים. לאחר שתגדירו את היעדים זכרו שכל פעולה שתעשו צריכה להוביל אתכם למטרתכם. אם החלטתם שהשנה אתם מתמקדים במציאת דירה חדשה הרי שפעולות אופרטיביות מסוימות צריכות להוביל להשגת היעד... נשמע טריוויאלי אבל לא תמיד קל ליישום!
ככלל, כולנו חווים תקופות ופרקים מגוונים בחיים. חלקם משמחים, נעימים ומוצלחים, וחלקם פחות. אימוץ כלים, שיטות ועקרונות אשר יהפכו לחלק מאיתנו ומהווייתנו מקל על ההתמודדויות הבאות, משמש כסמן ימני לסובבים אותנו ולמושפעים מאיתנו (ילדינו למשל) ובעיקר מאפשר לנו לקצר תקופות קשות ולהאריך וליהנות מתקופות יפות ואופטימיות.
 


 
 יש לכם שאלות על אימון אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים