יעוץ אירגוני תקשורת אפקטיבית
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
 

תקשורת אפקטיבית - למילים עצמן ישנו כפי הנראה כוח מרגיע מופלא...

גוזף קונרד

אחד הספרים הבולטים שמתמקד בתקשורת והשפעה על האחר הוא ספרה של שלי רוז שרבה : Words That Change Minds. מכיוון שאנו מתקשרים במילים ובשפת גוף בחיינו האישיים והמקצועיים לאורך כל היום,ישנה חשיבות רבה לדרך בה אנו בוחרים לעשות זאת. לדוגמא:כשאנו בוחרים להגיד אמירה נכונה בזמן לא מתאים, מרבית הסיכויים שפספסנו הזדמנות מצוינת שלעתים יכולה להיות היחידה.

הספר Words That Change Minds מתמקד בדרכים ובכלים אשר מטרתם היא לשפר את התקשורת האפקטיבית בין אנשים וכמובן את היחסים בינהם. התשתית הרעיונית מתבססת על תורת ה NLP- (Neuro linguistic programming). מחברת הספר- שלי רוז שרבה, פיתחה שיטה המסייעת לדובר לאבחן בבני שיחו דפוסים מילוליים המעידים על הלך מחשבה אופייני ולעשות שימוש במידע הזה על מנת לשוחח עם הצד האחר בשפתו, כדי לקדם אינטראקציה בונה במישורים עסקיים ואישיים. הקשר בין המה לאיך.

תקשורת בין אישית והשפעת Shelle Rose Charvet נתפסת היום בקנדה ובאירופה כמומחית בתורת התקשורת וההשפעה, וכמובילת שיטה יישומית ומחקרית שכל מטרתה היא לאפשר תקשורת זורמת והפחתת עימותים בין אנשים.. היום חלק ממכוני הכוונה תעסוקתית בברטניה עושים שימוש בשאלות ש- Bailey פיתח לצורך איתור דפוסי מוטיבציה והתנהגות. גם אתם מוזמנים להיכנס לאתר שכתובתו www.jobEQ.com ולענות על מדגם שאלות שבסופן יישלח לתיבת המייל שלכם פרופיל התנהגותי חינם.

תקשורת אפקטיבית - מה עושים עם זה?

אז האם בכוחנו באמת לשנות את האינטראקציה בין בני אדם? האם המילים, או אופן הדיבור יכולים לגרום לאירוע להסתיים בצורה שונה? האם אנו יכולים להוביל לשיפור התקשורת עם בן הזוג או לשינוי באופן ניהול משא ומתן?

לכל אדם מיצג הפנימי המשפיע על השפה בה הוא משתמש - הן וֶרבלית והן הלא-ורבלית. המיצג הפנימי הוא למעשה סט של תבניות שפה המלמדים על האדם, המוטיבציה שלו, צורת העבודה שלו ועוד. שפת האדם "נבחרת" על ידו באופן כמעט אוטומטי והיא למעשה מבטאת את המיצג הפנימי שלו. לצורך איתור תבניות השפה ישנה משנה סדורה של שאלות שיש ללמד ולהתאמן בהן, כך שניתן יהיה להתמקד בזיהוי השפה באמצעות שיחה, באופן הדיבור וסגנון התשובות ופחות בתוכן הנאמר. הנחת היסוד של Shelle היא שאם נכיר את תבניות השפה של האדם נוכל לדבר איתו בשפתו ולשפר עמו את התקשורת, והשימוש בכך הוא כמובן נרחב וכולל את כל חיי היום יום.

תקשורת אפקטיבית - איזה שימוש ניתן לעשות בידע זה?

כאשר נדבר עם האדם בשפתו, בדרך בה הוא מעדיף לדבר ולקבל מסרים, שפתנו תהפוך ל"שפת השפעה", השפה ש"עוברת" בצורה הטובה ביותר את הפילטרים של האדם ויוצרת את הכימיה הטובה ביותר למסרים שלנו.

לימוד השיטה מקנה לכל המשתמש בה יתרון נרחב. באמצעותה נוכל לחזות את התנהגותו של הצד השני וכמו בשחמט, אם נחזה את המהלך נוכל להיערך אליו ובמקרה הצורך נוכל גם לזהות לנטרל התנגדויות. בנוסף, נוכל לשפר באמצעות השיטה את התנהגותנו ולהתמודד על החסמים המעכבים הצלחה בתחום העבודה, קשר בין אישי ועוד.

תקשורת אפקטיבית לארגונים ולעסקים

 1. שיפור השירות והמכירה בעזרת אימון עסקי ממוקד
 2. שיפור משמעותי בניהול ובתוצאות משא ומתן
 3. ניהול אפקטיבי באמצעות תהליך ממוקד של פיתוח מנהלים
 4. תכנון שיווק ופרסום אפקטיבי תוך צמצום עלויות
 5. נטרול התנגדויות באמצעות אימון אישי
 6. שיפור התקשורת עם הקהל בעזרת אימון NLP
 7. שיבוץ והשמה איכותית יותר של עובדים
 8. בניית צוותי עבודה אפקטיביים הלוקחים בחשבון את היתרונות של כל אחד מהעובדים בתהליכי יעוץ ארגוני ממוקדי תוצאות.

תקשורת אפקטיבית בחיים האישיים

 1. שיפור תקשורת אפקטיבית עם בני הזוג,ילדים או חברים
 2. נטרול התנגדויות
 3. חיזוק המודעות והביטחון העצמי
 4. שיפור יכולת משא ומתן עם אנשים שונים בחיינו
 5. שיפור תקשורת בין אישית במעגל הקריירה שלנו.
 6. שימוש מושכל במיומנויות תקשורת יסייע לנו להעביר את המסרים שלנו בקלות ויתרום להרגשה רוגע ושלוה בחיינו.
 יש לכם שאלות ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים