יעוץ אירגוני תקשורת בין אישית הגדרה
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
 

לא פעם, כאשר אתם קוראים על אימון עסקי, אתם תוהים מהם התהליכים שנלמדים בתוך הקורס. חשוב לדעת, שחלק חשוב מאד בעסקים, ואולי בחיים באופן כללי, הוא החלק של תקשורת בין אישית. הגדרתה היא משהו מורכב יחסית, שכן אפשר לתת הגדרה מאד כללית, אך היא מתפרקת להרבה מאד הגדרות קטנות עוד יותר. חשוב להבין, כי מודעות גבוהה לתקשורת בין אישית מאפשרת לכם לקיים בסופו של דבר קשרים טובים יותר עם כל האנשים מסביבכם - לקוחות, שותפים, ספקים, פקחים ואפילו מתחרים.

תקשורת בין אישית הגדרה לשיפור העסק

תקשורת בין אישית הגדרה

כשמדברים על הגדרה של תקשורת בין אישית הגדרה, מתכוונים פעמים רבות דווקא לקשר של סיבה ותוצאה. מדוע? משום שבסופו של דבר התקשורת הבין אישית מתבססת על תגובות אחד לשני - הדיבור שלכם הוא התוצאה של מה ששמעתם מהאדם השני, אבל מה אמרתם הוא גם הסיבה למה שהאדם השני עומד לומר אחריכם. זוהי מערכת של תפוקות ותשומות שבה כל תשומה היא גם תפוקה. לכן יש גישות שונות, שממש מגדירות תקשורת בין אישית כמשהו שניתן לשליטה רבה.

כיום הגישה שלומדים בתוך קורס תקשורת בין אישית היא מעט שונה. נכון שהתקשורת הזו היא קשר של סיבה ותוצאה, אלא שבתוך התקשורת הבין אישית נכנסים מדדים רבים שהם אנושיים מאד - תגובות אימפולסיביות, תגובות בלתי צפויות, התמודדות עם תגובות שליליות, התמודדות עם כעסים, ויכוחים בעלי אופי מקצועי או אישי וכיו"ב. תקשורת בין אישית מנסה להגדיר מהם התחומים שבהם אפשר לקיים את התקשורת בצורה טובה, על מנת למנוע חיכוכים מחד, אך בכל זאת להגשים את המטרות שלכם כאנשי עסקים.

מה כוללת התקשורת הבין אישית בהגדרתה?

הגדרה של תקשורת בין אישית סובבת לא פעם סביב הרעיון של דמיון מודרך בשיטת הNLP. הדבר קשור בין השאר לכך שכאמור, תקשורת בין אישית קשורה לסיבה ותוצאה - אם התגובות שלנו הן תוצאות של דברים שנאמרו לנו, ולהפך - הרי שאפשר מראש ליצור סיטואציה של מחשבה יוצרת מציאות. באמצעות דמיון מודרך אפשר לדמיין תגובות שונות שנקבל במהלך שיחה, לראות כיצד נגיב, ואז אפשר למפות את נקודות התורפה השונות. אפשר לראות כיצד נגיב לסיטואציות מורכבות ובעייתיות, כיצד אנחנו מצליחים להפיק את המקסימום משיחות שונות, מהו אוצר המילים שבו אנו משתמשים, האם התקשורת הבין אישית שלנו משתנה בהתאם לאנשים השונים למרות שהתגובות שלהם זהות וכיו"ב.

מומלץ להתאמן באופן מקצועי

אם אתם רוצים לדעת עוד על ההגדרה של תקשורת בין אישית ורוצים לעבור הדרכה מקצועית בנושא, מומלץ לפנות למאמן עסקי, שמומחה בתחום התקשורת הבין אישית. המאמן העסקי יעזור לכם למפות את החוזקות והחולשות שלכם בתחום, יגדיר עבורכם את הכלים שיעזרו לכם לשפר את התקשורת, ובסופו של דבר לשפר את שיטות הניהול שלכם ואת העסק כולו.

יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים