יעוץ אירגוני Life Coaching
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

Life Coaching - מבוא


Life Coaching  (אימון אישי לחיים) הוא מונח חדש יחסית שכבר החל לחדור גם לתודעה הישראלית, אחרי שכבש בסערה את ארצות הברית. אימון אישי לחיים (Life Coaching) נועד לאדם, כל אדם אשר מחפש לשפר את חייו, אך מעדיף לעשות כן בדרך שאינה טיפולית כגון טיפול פסיכולוגי למשל, ואינה מיסטית ופסיבית כמו פגישה עם רבנים. זהו תהליך שמתאים לאנשים אשר חושבים כי ביכולתם להיות טובים יותר, יעילים יותר, שלמים יותר ומאושרים יותר בחייהם. Life Coaching זהו תהליך המביא לכדי איזון - כשמו כן הוא, אימון אישי לחיים מתייחס לחיי המתאמן כמכלול ויוצא מנקודת מוצא זו כדי להביא לשיפור בכלל רבדי חייו.

Life Coaching – החתירה לאיזון


תחשבו על זה, האין העולם היה נראה נפלא לו היינו יכולים למצוא את המקום הזה שבו הכול מסודר ונמצא באיזון מושלם?! אליבא דה Life Coaching ישנה סיבה אינהרנטית מדוע קיים קושי למצוא את אותו איזון נכסף. הסיבה לבעיית האיזון ואולי גם הצורך בתהליך אימון אישי לחיים נעוצים במונח "איזון" עצמו, מונח זה מקפל בתוכו תנועה, דינמיות והשתנות, כך שגם במצבים שבהם אנחנו בטוחים שהגענו לכדי איזון , יהיה עלינו להמשיך ולהשקיע זמן ותשומת לב לשימור אותו איזון.

Life Coaching - אימון אישי לחיים טובים יותר...?


מאמן אישי בשיטת Life Coaching הוא אדם מקצועי אשר הוכשר לסייע ללקוחותיו להביא לכדי הגשמה את מלוא הפוטנציאל שלהם ולשפוך אור על כל המאפיינים, הדפוסים, החלומות, המטרות והתכונות הטמונות בהם. תהליך אימון אישי לחיים (Life Coaching) נועד לאנשים אשר חשים שהם בנתיב מסוים, אך לא מצליחים להגשים את כל יעדיהם ומטרותיהם. מאמן לחיים יסייע להם להגשים יעדים אלו, דרך תובנות ומתן עצות פרקטיות.

אנשים רבים מוצאים עצמם עסוקים כל היום, ואין זה פלא בקצב החיים המטורף שבו אנחנו חיים. אך יש השלכות הרות גורל לקצב ולמהירות שבה אנחנו חיים - אנשים רבים חשים פספוס ונגררים אחרי ענייני היום ונוטים לזנוח את עצמם ואת מטרותיהן.
אכן כל מה שאדם מאחל לעצמו יכול לקרות, אולם בעזרת Life Coaching – כל הדברים שאנחנו מאחלים לעצמנו יכולים לקרות הרבה יותר מהר. ייתכן וזה נשמע בסיסי, אך תחשבו על זה, אם היה לרשותכם אדם שכל תפקידו הוא לעזור לכם להשיג את הדברים שכל הזמן חלמתם עליהם...

אולם חשוב להבין, כי כאשר בוחרים ב- Life Coaching למעשה מתחייבים לתהליך ולעשייה ואכן רוב העבודה המעשית מוטלת על המתאמן. המאמנים שותפים לתהליך ולדרך ותפקידם להביא לכדי מיצוי את היכולות של המתאמן ולסייע לו להתמקד ולהשיג את מטרותיו.


 
 יש לכם שאלות על אימון אישי לחיים (Life Coaching) ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים