יעוץ אירגוני NLP וכפית של כסף
 
      פיתוח מנהלים
 
האם אתם מוכנים לשינוי?
בחנו את עצמכם עם שאלון אפיון קצר
אימון עסקיאימון לNLP  , אימון לתקשורת בינאישיתאימון מנהליםאינטליגנציה רגשיתאימון מנהלים

על אימון אישי, על NLP, על כסף ועל אמונות


Coaching בגישה שונה
דורית קיי MA פיתוח אישי,יעוץ ארגוני

כסף , דת ומערכות יחסים היו, מאז ומתמיד, שלושה נושאים המדוברים ביותר בעולם. בשנים האחרונות רבים מוצאים את עצמם עסוקים בדרכים חדשות למציאת כסף ומגמה זו רב מחריפה בעתות מצוקה ומיתון כלכלי. אולם האם מדובר בחיפוש עקר ואם לא אז מהם הכלים הנכונים לנהל חיפוש שכזה? תשובה אחת מסתתרת תחום אימון אישי ב-שיטת NLP - שיטה לפיתוח ולטיפוח מצוינות המשתלבת גם בתחום ה-Coaching. אימון אישי בשיטת NLP מסמן אמונות קיימות על העולם, שחקוקות בתודעת הפרט ויוצרות תשתית עליהם בנויים טכניקות הטיפול של NLP .

אימון אישי ב-שיטת NLP - אמונות לגבי כסף


- כל אדם יכול לעשות כסף.
- אם אדם כלשהוא יכול לעשות משהו מסוים,אפשר ליצור מזה מודל וללמד ממנו.
- אנו זקוקים לאמונה מקדמת על המסוגלות שלנו לעשות כסף ,כדי לקדם אותנו.

גורמים מרכזים ליצירת או עיכוב שפע עבורנו:

אמונות מגבילות
אימון אישי ב-שיטת NLP מסמן מספר תפיסות מגבילות שמונעות מאיתנו לממש את הפוטנציאל הכללי המלא שלנו. אלו הן אמונות גון: אני צעיר מדי לעשות כסף... או אני גר במקום לא טוב... אני מבוגר מדי לעשות כסף... וכו'.
אמונות אלו מספקות לנו תירוצים שמונעים מאיתנו להשיג תוצאות. בתהליך של אימון אישי ב-שיטת NLP מאמן אישי בוחן מהן האמונות המגבילות את המתאמן ולאחר שזיהה אותן, מלמד כיצד לקחת אחריות על התוצאות שאנו משיגים - לשנות את האמונות שלנו ובעקבות גם לחולל שינוי גם באורח חיינו. 

רגשות שלילים
מאמן אישי יודע להכיר בקיומן של תחושות שליליות המהוות אף הן חסמים להצלחה. מדובר בתחושות כגון: פחד, כעס, אשמה, עצב ופחד הם תולדה של אמונות מגבילות. בתהליך אימון אישי ב-שיטת NLP מאמן אישי פועל בכדי לאתר את הרגשות הללו ולהבין את מידת השפעתן על חיינו. מרגע שאנו מאתרים את הרגשות הללו אנו יודעים להגדיר את הבעייתיות שבהן ובעזרת טכניקות NLP גם לאתר את מקורן וכך גם לנטרל אותן – ואולי אף לווסת אותן כך שיניבו תועלת.

אירועים מעבר  
אירועים/אמונות מגבילות אלו ניטעו עוד בילדותנו באופן לא מודע ,בדרך החינוך שלנו ובתהליך קבלת ההחלטות שלנו. טכניקת NLP לשינוי היסטוריה אישית עוזרת לנו לאתר את האירוע המסוים בעבר שלנו שבגינו נוצרו בנו אמונות מגבילות באשר ליכולתנו לייצר כסף. גם כאן, אבחון מקור הבעיה מוביל לפתרונה בתהליך של אימון אישי ובליווי של מאמן אישי מומחה.

פעולה
כדי להשיג יעד חייבים קודם להגדירו ואף שזה נשמע טריוויאלי, לרבים מאיתנו חסרה היכולת להעיז ולשאוף. תהליך Coaching ב-שיטת NLP יעזור לנו להציב למולנו יעד ברור ומוגדר ועצם קיומו של היעד יעזור לנו למנות את האמצעים הדרושים להשגתו ובמקביל להניע את עצמנו לפעולה.

 
יש לכם שאלות על אימון אישי ב-שיטת NLP ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

 
 
   
           
doritkay4@gmail.com
 אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירה,  אימון מנהלים , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
אימון עסקי תקשורת בינאישיתפיתוח מנהליםאימון לקריירהאימון מנהלים
 , הכנה לראיונות עבודהאימון אישיאינטליגנציה רגשיתמאמנת אישית
 
אימון אישי במרכז , אימון אישי, אימון אישי לקריירה

 
קידום וניהול אתר ibdesign studio 2017 


 
לייבסיטי - בניית אתרים